Ypatingi pasiūlymai nariams

Poilsis įtemptame darbe yra gyvybiškai svarbus, tad pasirūpinkite savimi ir savo šeima, šiemet tikrai paatostogaukite. O jei pastebėsite, kad atostogos, kaip dažnai pasitaiko, buvo per trumpos - pasinaudokite Pareigūnų kredito unijos pasiūlymu nariams ir prasitęsti atostogas!

Daryti Jums nereikės beveik nieko, ­tik atostogauti ir aprašyti, kaip atostogaujant sekėsi taupyti. Taip, skelbiame rašinių konkursą, kurio prizas tikrai vertas Jūsų pastangų!

Siųskite mums istorijas el. paštu į info@pareigunuunija.lt nuo gegužės 1d. iki rugpjūčio 15d., o mes vienam iš Jūsų rudenį padovanosime savaitgalio kelionę dviems į vieną iš Europos miestų! 

Ir atostogos tęsis su Pareigūnų kredito unija!

 

Jei prireiks atostogų paskolos - iki 1000 EUR paskolą išduosime per vieną dieną.

Maksimalus paskolos terminas - 12 mėnesių, o sąlygos puikios. Imant iki 500 Eur paskolą taikomas 15 Eur administravimo mokestis, imant paskolą, kurios dydis 500-1000 Eur paskolos administravimo mokestis bus 30 Eur. Ir viskas! Daugiau jokių mokesčių, kiek paimsite, tiek grąžinsite!

 

Pareigūnų kredito unija (PKU) – kooperatinė finansinė institucija, kurios veiklos ir valdymo pagrindą sudaro profesinė bendruomenė.  Teikiame visas bankines paslaugas. Dirbame tam, kad Pareigūnų unija būtų ne tik patikimu, bet ir draugišku banku savo nariams. Tokiu, kuris skatina bendravimą, žinias, pasitikėjimą.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neprisijungęs
Agnė Vitkauskaitė
Pardavimų vadybininkė

Ačiū, žinutė išsiųsta. Su jumis bus susiekta artimiausiu metu

Ačiū, dabar įveskite savo duomenis, kad galetume susisiekti