Nekilnojamojo turto pirkimui

Jau seniai svajojote apie nuosavą būstą ar galimybę įsigyti nuosavą sklypą? Šiandien galite įgyvendinti tai su Pareigūnų kredito unija. Suteiksime lanksčias paskolos gavimo ir gražinimo sąlygas, suteiksime galimybę pasikeitus finansinei situacijai grąžinti paskolą iš anksto. Suteiksime paskolą ir esant sudėtingiems sandoriams (pvz., perkant iš varžytinių).

Terminas - iki 20 metų

 

Kokios paskolos palūkanos ir kiti mokesčiai?


Paskolos palūkanos  būstui įsigyti nuo 4,5 proc.  Paskolos administravimo mokestis – 1 proc. nuo paskolos sumos, ne mažiau kaip 60 Eur, bet ne daugiau kaip 170 Eur.  Pajus 10%, paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas.

Palūkanos norint įsigyti žemės sklypą - nuo 5 proc. Paskolos administravimo mokestis – 1 proc. nuo paskolos sumos, ne mažiau kaip 60 Eur, bet ne daugiau kaip 170 Eur. Pajus 10%, paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas.


Paskolos nekilnojamojo turto statyboms palūkanos - nuo 5 proc. Paskolos administravimo mokestis  - 1 % nuo paskolos sumos, ne mažiau 100 Eur, ne daugiau 200 Eur, pajus 10%, paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas.


Paskolos patalpų įsigijimui palūkanos fiziniam asmeniui - nuo 5 proc. Paskolos administravimo mokestis - 1,0% paskolos sumos, ne mažiau 60 Eur, bet ne daugiau kaip 200 Eur. Pajus 10 %, paskolos užtikrinimas - nekilnojamojo turto įkeitimas.

 

  • Užpildykite internetu paklausimą dėl paskolos. Įrašykite savo duomenis lentelėje apačioje ir su Jumis susisieks atsakingi darbuotojai.


 

* privalomi pildyti laukai
 

   Vardas*

   Miestas*

   El. paštas*

   Telefonas*

   Amžius

   Paskolos suma*

   

   Kokiam tikslui imate paskolą?


 

 

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neprisijungęs
Inesa Mikalauskaitė
Pardavimų vadybininkė

Ačiū, žinutė išsiųsta. Su jumis bus susiekta artimiausiu metu

Ačiū, dabar įveskite savo duomenis, kad galetume susisiekti