Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Unijų nariams kredito istorija jau pasiekiama ir „Perlo“ terminaluose
2014-02-13

Gyventojai informaciją apie savo įsipareigojimus kredito unijai gali gauti ir „Perlo“ terminaluose. Sutrumpintoje kredito istorijoje pateikiamas skolų skaičius, suma ir kreditoriaus pavadinimas, su kuriuo vėluojama atsiskaityti.


„Nuo šiol gali artimiausiame „Perlo“ terminale gauti duomenis, kam yra skolingas ir kiek, bei pasirūpinti jų padengimu. Be to, tai paskatins gyventojų, neturinčių interneto arba elektroninės bankininkystės, rūpinimąsi kredito istorija“, – teigia Andrius Bogdanovičius, kreditų biuro „Creditinfo“, kuriame formuojama kredito istorija, generalinis direktorius.
 

„Perlo“ tinklą sudaro 2000 terminalų, kurie tolygiai išdėstyti visoje Lietuvos teritorijoje. Terminalą rasite kiekviename miestelyje ir didesnėje kaimo gyvenvietėje. Tinklas teikia paslaugas bankams, lizingo bendrovėms ir kitoms kredito įstaigoms – visiems, kas nori savo paslaugas priartinti prie gyventojų ir padaryti jas lengviau pasiekiamas“, – sako Dainius Kalinauskas, UAB „Perlo paslaugos“ direktorius.
 

Šalia mokesčių ir įmokų priėmimo, terminalai teikia pinigų išgryninimo ir įnešimo į banko sąskaitą paslaugas, pardavinėja penkių draudimo bendrovių draudimo polisus.
 

Gyventojai ataskaitą iš „Perlo“ terminalo gali gauti su asmens tapatybės kortele, pasu arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimu.
 

Gyventojams pateikiama sutrumpintą kredito istorijos ataskaitos versiją, kurią sudaro aktyvios skolos. Išsamią kredito istorijos ataskaitą su asmeniniu kredito reitingu, padengtų skolų informacija, kreditorių domėjimusi asmens duomenimis bei verslo sąsajomis gyventojai gali gauti „Mano Creditinfo“ sistemoje internetu.
 

Asmeninė kredito istorija formuojama kiekvienam Lietuvos gyventojui nuo 18 metų amžiaus. Kredito istorija susideda iš dviejų dalių – finansinių įsipareigojimų ir mokėjimų istorijos. Finansiniai įsipareigojimai – tai įvairūs kreditai bankuose, kredito unijose, lizingo ar smulkiųjų kreditų bei vartojimo kreditų bendrovėse. Mokėjimų istorija – tai pradelsti mokėjimai už šiuos kreditus ir mokėjimai už kitas paslaugas (telekomunikacijų, elektros, komunalines, draudimo, kabelinės TV ir kiti).
 

Gera kredito istorija padeda gauti palankesnes sąlygas skolinantis būstui, studijoms, imant vartojimo paskolą, perkant išsimokėtinai (lizingu). Pavyzdžiui, mažesnes pakolų palūkanas, ilgesnį paskolos grąžinimo terminą, gali būti neprašoma papildomų garantijų, užstatų ir panašiai.

LCKU

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi