Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Kredito unijų visuotinių narių susirinkimų informacija nuo šiol – ir specialiame kalendoriuje
2014-03-28

Siekiant užtikrinti visapusišką kredito unijų narių informavimą, skelbimai apie kredito unijų visuotinius narių susirinkimus pasiekiami ir specialiame lku.lt tinklalapio kalendoriuje. Apie naujus narių informavimo būdus praneša Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU).

 

„Siekiame, kad kredito unijų nariai gautų kuo išsamesnę informaciją apie unijų rengiamus susirinkimus. Apie šiuos renginius unijų nariai taip pat gali rasti informaciją kredito unijų tinklalapiuose ir spaudoje. Dauguma kredito unijų visuotinių narių susirinkimų vyksta pirmąjį metų ketvirtį“,praneša LCKU atstovai.
 

Lietuvoje veikia 75 licenciją turinčios kredito unijos, iš kurių 62 priklauso LCKU sistemai ir Asociacijai Lietuvos kredito unijos. Tik LCKU sistemai priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip el. bankininkystė „i-Unija“, mokėjimo korteles „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Šių 62 kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija. LCKU narės – 62 kredito unijos aptarnauja per 133 tūkst. narių, bendras turtas sudaro 1,37 mlrd. Lt.
 

Kredito unija – bendruomenės sukurta kooperatinė bendrovė, teikianti finansines paslaugas. Šią kredito įstaigą valdo ir kontroliuoja jos nariai vadovaudamiesi kooperatiniu principu: vienas narys – vienas balsas.

LCKU

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi