Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Įvykdytas bendruomeniškumą skatinantis projektas - organizuota šeimos diena
2014-09-17

Rugsėjo 10 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiasis policijos komisariatas, įgyvendindamas Pareigūnų kredito unijos remiamą projektą dėl pareigūnų bendruomeniškumo skatinimo, organizavo „Šeimos dieną“, kurios metu darbuotojų šeimos nariai galėjo susipažinti su tikrų policininkų darbu, pabendrauti su pačiais pareigūnais ir išgirsti neįtikėtinas istorijas.


Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas papasakojo, koks svarbus ir ypatingas yra policijos pareigūnų darbas. „Šeimos dienos“ dalyviai ekspozicijos kambaryje apžiūrėjo polic

 

ijos darbo „įrankius“, susipažino su Lietuvos policijos istorija, lankėsi Operatyvaus valdymo skyriuje, kuriame stebėjo, kaip yra valdomos policijos pajėgos, Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyboje vaiko apklausos/atpažinimo kambariuose.

Pasisvečiavę „Šeimos dienos“ dalyviai vyko į Patrulių rinktinės Raitąjį būrį Belmonte. Policijos žirgai stebino savo grakštumu ir veržlumu, arklidėse visi galėjo iš savo rankų pamaitinti žirgus atsivežtais skanumynais (morkomis, obuoliais ir duona). Kiekvienas panorėjęs galėjo pajodinėti žirgais. Patrulių rinktinės trečios kuopos pareigūnai su tarnybiniu šunimi demonstravo, kad jų „porininkai K-9 J“ gali surasti viską ir apginti nuo blogųjų.


Po šių atrakcijų mažieji šventės dalyviai buvo pakviesti į piešinių konkursą. Vaikai piešė dviem temomis „Policija ir žirgas“ bei „Policija ir šuo“. Nugalėtojai buvo apdovanoti. Beje, be apdovanojimo neliko nė vienas: visi buvo apdovanoti prizais, atminimo dovanėlėmis ir, svarbiausia, neišdildomais įspūdžiais.

Pareigūnų kredito unijos skirtos lėšos taip pat bus panaudotos Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato 2015 m. kalendoriaus gamybai.

DSC01452IMG 1205IMG 1257IMG 1364DSC01424IMG 1161


 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi