Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Spalio 31 - lapkričio 2 dienomis vyks "I-Unija" techniniai atnaujinimai
2014-10-27

Šių metų spalio 31 - lapkričio 2 dienomis internetinėje bankininkystėje „i-Unija“ bus vykdomi techniniai atnaujinimai, kurių metu bus laikinai apribota galimybė naudotis kredito unijos e. paslaugomis.
 

Per atnaujinimo darbus, spalio 31 dieną, internetinėje bankininkystėje bus galima sklandžiai naudotis visomis operacijomis išskyrus pinigų pervedimais ir įmokomis už prekes, paslaugas. Šią dieną atlikti pinigų pervedimai ir mokėjimai už prekes, paslaugas bus įvykdyti lapkričio 3 d.
 

Lapkričio 1-2 dienomis bus apribota galimybė prisijungti prie internetinės bankininkystės ir atlikti bet kokias operacijas. Todėl maloniai prašome svarbiausias pinigų operacijas atlikti internetinėje bankininkystėje iki spalio 30 d. Kitu atveju jas sklandžiai galėsite atlikti nuo lapkričio 3 d.
 

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus, tikimės įdiegti atnaujinimai suteiks dar daugiau patogumo ir komforto naudotis internetine bankininkyste „i-Unija“!

LKU

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi