Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Aktuali informacija apie paslaugas euro įvedimo metu
2014-12-12

Euro įvedimo išvakarėse ir euro įvedimo dieną (2015 m. sausio 1 d.)  kredito unijų sistemos bus palaipsniui ruošiamos valiutos pasikeitimui ir veiks specialiu režimu. Kviečiame iš anksto susipažinti su informacija apie galimybes naudotis  kredito unijų paslaugomis perėjimo prie euro metu. Atkreipiame dėmesį, kad informacija nurodoma Lietuvos laiku – jei Naujuosius metus planuojate sutikti ne Lietuvoje, prašome atsižvelgti į laiko juostų skirtumus. Informacija artimiausiu metu dar gali būti tikslinama.
 

Atsiskaitymai mokėjimo kortelėmis
 

Euro įvedimo metu už pirkinius ir paslaugas bus galima atsiskaityti mokėjimo kortele. Tačiau vertėtų įsidėmėti, kad nuo 2014 m. gruodžio 31 d. 23.00 val. iki 2015 m. sausio 1 d. 00.30 val. mokėjimai kortele gali vykti su pertrūkiais dėl tuo metu vykstančių perėjimo prie euro darbų. Jeigu minėtu laikotarpiu klientams nepavyks atsiskaityti mokėjimo kortele, rekomenduojame luktelėti ir pabandyti atlikti mokėjimą kiek vėliau. Taip pat patariame euro įvedimo naktį su savimi turėti šiek tiek grynųjų pinigų.
 

Internetinė bankininkystė

Nuo 2014 m. gruodžio 31 d. 14.00 val., ruošiant  kredito unijų sistemas perėjimui prie euro, paslaugos internetinėje bankininkystėje laikinai neveiks. Naudotis kasdienėmis internetinės bankininkystės paslaugomis – atlikti mokėjimus, sudaryti ar nutraukti terminuotųjų indėlių sutartis, peržiūrėti savo sąskaitų išrašus  internetinėje bankininkystėje – galėsite nuo 2015 m. sausio 2 d. 8.00 val. Atsiskaitinėti elektroninėse parduotuvėse už prekes, paslaugas per internetinę bankininkystę ir naudotis kitomis el. bankininkystės paslaugomis galėsite iki 2014 m. gruodžio 31 d. 14.00 val., o 2015 m. sausio 2 d. – nuo 8.00 val.
 

Mokėjimai

Mokėjimo nurodymus kredito unijų klientų aptarnavimo vietose ir internetinėje bankininkystėje klientai galės pateikti iki 2014 m. gruodžio 31 d. 12 valandos. Iki 12 val. pateikti mokėjimo nurodymai litais bus vykdomi tą pačią dieną. Nuo sausio 2 d. 8 val. mokėjimai vyks įprastai.
 

Grynųjų pinigų operacijos padaliniuose

Pareigūnų kredito unija gruodžio 31 d. klientus aptarnaus iki 17 val. Nuo sausio 2 d. dirbsime įprastai. Kitų šalių patirtis rodo, kad euro įvedimo laikotarpiu kredito įstaigose susidaro eilės, todėl rekomenduojame kasdienius finansus tvarkyti savarankiškai – atsiskaitant už prekes ir paslaugas mokėjimo kortele, pasinaudojant pinigus išduodančiais bankomatais bei prisijungus prie internetinės bankininkystės.
 

Valiutos keitimas sąskaitose
 

Paprasčiausias būdas iškeisti litus į eurus – įnešti juos į savo sąskaitas. Euro įvedimo dieną pinigų sumos litais sąskaitose bus nemokamai perskaičiuotos į eurus pagal oficialiai nustatytą kursą ir apvalinimo taisykles, išsaugant sąskaitos, kurioje yra pinigai, unikalų numerį. Sąskaitų likučiai nuo 2015 m. sausio 1 d. bus rodomi eurais.

Kitos grynųjų pinigų operacijos
 

Grynųjų pinigų įmokėjimus ir išmokėjimus mokėjimo kortele per „Perlo“ terminalus galima bus atlikti iki 2014 m. gruodžio 30 d. 22 val. Naudotis visomis „Perlo“ terminalo paslaugomis bus galima nuo 2015 m. sausio 1 d.12 val.

Išgryninti lėšas iš mokėjimo kortelių galima bus visuose Lietuvoje veikiančiuose bankomatuose. Informacija apie bankomatų veikimo laiką 2014 12 31 – 2015 01 02 pasiekiama komercinių bankų tinklalapiuose.

LKU informacija

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi