Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Kas valdo – mes pinigus ar pinigai mus? Lietuvos bankas kviečia į nemokamus seminarus
2015-10-26
Ketvirtą rudenį iš eilės Lietuvos bankas šalies gyventojams organizuoja nemokamus seminarus apie atsakingą asmeninių finansų valdymą. Lapkritį ir gruodį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje finansų ekspertai dalysis žiniomis, kaip atsakingai valdyti asmeninius finansus ir, prireikus, atsakingai skolintis, į ką atkreipti dėmesį renkantis ilgalaikius finansinius produktus, ir kokios nuostatos mums padeda siekti finansinių tikslų.  
Lietuvos bankas surinko puikią lektorių komandą. Jeigu prieš metus negalėjote sudalyvauti Pareigūnų kredito unijos (PKU) rengtame seminare apie asmeninių finansų valdymą, kuriame patarimais dalijosi ekonomistė, publicistė, ekonomikos dėstytoja ir ekonomikos vadovėlių autorė, socialinių mokslų daktarė Aušra Maldeikienė, turite puikią galimybę A.Maldeikienės šiemet pasiklausyti Lietuvos banko rengiamuose seminaruose. 
Apie tai, kokie pokyčiai laukia asmenų, nusprendusių skolintis būstui nuo lapkričio 1 d., ir kodėl tokių pokyčių reikėjo, paaiškins Lietuvos banko Finansinio stabilumo departamento direktorius Simonas Krėpšta.
Žiniomis apie pagrindines investavimo taisykles, finansines priemones ir pradedančiųjų investuotojų dažniausiai daromas klaidas dalysis investicijų valdymo įmonės „Synergy finance“ investicinių fondų valdytojai Lukas Macijauskas ir Artūras Milevskis.
Trijų knygų ir nuostatų keitimo seminarų autorė, asmeninio ugdymo trenerė Ilzė Butkutė atkreips dėmesį, kad kablelį frazėje „skursti negalima klestėti“ dedame mes patys, o tokios nuostatos kaip „visi giminėj skurdo, skursim ir mes“ arba „Lietuvoj neuždirbsi, nebent pavogsi“ dažnam iš mūsų trukdo ištrūkti iš užburto nepritekliaus rato.
Seminarai vyks:
Lapkričio 6 d. – Kaune, lapkričio 27 d. –  Vilniuje, gruodžio 4 d. – Klaipėdoje.
Seminarų pradžia – 14.00 val. Trukmė – iki 18:35 val. 
 
Seminarai nemokami. Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija (norėdami registruotis spauskite čia).
 
Lietuvos banko ir PKU informacija
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi