Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
PRASIDĖJO PAREIGŪNŲ BENDRUOMENIŲ PROJEKTŲ KONKURSAS
2016-11-08

 

Pareigūnų kredito unija (PKU) tęsia tradiciją ir skelbia 2016/2017 m. „Pareigūnų bendruomenių rėmimo programos“ paraiškų priėmimo pradžią. Lietuvos policijos, Valstybės sienos apsaugos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo, Kalėjimų departamentų ir kitų įstaigų pareigūnai, įstaigos, struktūrinių padalinių kolektyvų atstovai, pareigūnų profesinės sąjungos, asociacijos, fondai, veteranai kviečiami aktyviai dalyvauti. Vieno projekto įgyvendinimui gali būti skirta parama iki 150 eurų, o bendras programos biudžetas – net 3000 eurų.

 

Paramos prioritetai: finansinės kooperacijos veiklos pareigūnų ir darbuotojų tarpe populiarinimas, tarnybos aplinkos gerinimas, pareigūnų, jų šeimos narių tradicijų atkūrimas ir skatinimas, pareigūnų iniciatyvų ir saviraiškos skatinimas.

 

Praėjusiais metais buvo paremti 16 pareigūnų bendruomenių projektai. Su PKU pagalba buvo suorganizuota fotografijų paroda, suorganizuotos šeimos dienos, boulingo turnyras ir kitos iniciatyvos. Daugelį projektų planuojama tęsti ir toliau.

 

Primename, kad, pasikeitus teisinei bazei ir įstatymuose atsiradus profsąjunginiam kriterijui, Pareigūnų kredito unija finansines paslaugas pareigūnams nuo šių metų teikia ne tik Vilniaus regione, tačiau visoje Lietuvoje. Rėmimo programa gali pasinaudoti ne tik vilniečiai, bet ir visos Lietuvos pareigūnai.

 

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie pareigūnų tarnybos aplinkos gerinimo, tradicijų kūrimo ar tęstinumo, saviraiškos skatinimo. Raginame aktyviai dalyvauti konkurse ir realizuoti savo idėjas“, – teigia PKU administracijos vadovas Tomas Vaitkunskas. 

 

Paraiškų laukiame iki 2016 m. gruodžio 31 d. Nugalėtojai bus paskelbti Pareigūnų kredito unijos tinklapyje  www.pareigunuunija.lt iki 2017 m. sausio 15 d. Projektų vykdymo laikotarpis – 2017 metai.

 

Informaciją apie projektą Jums suteiks PKU administracijos asistentė Eglė Bagdzevičiūtė, tel. 8 5 215 71 04, el. paštu: administracija@pareigunuunija.lt

 

Paraiškos formą galite parsisiųsti čia, o PKU Bendruomenių rėmimo programos gairės pasiekiamos čia

 

PKU informacija

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi