Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
BENDRUOMENIŲ PROJEKTAI STIPRINA TARPUSAVIO RYŠĮ
2016-12-16

 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariatas kartu su Tarptautinės policijos asociacijos Pagėgių poskyriu sėkmingai pirmą kartą įvykdė Pareigūnų kredito unijos „Pareigūnų bendruomenių rėmimo programos“ finansuojamą projektą „Kartu saugiau, smagiau ir stabiliau“.

 

Pareigūnų bendruomenės nariai 2016 m. pavasarį suorganizavo susirinkimą, į kurį buvo pakviestas Pareigūnų kredito unijos atstovas. Pastarasis darbuotojus supažindino su finansinės kooperacijos veikla.

 

2016 m. vasarą, minint Mindaugo karūnavimo dieną, Pagėgių policijos komisariato pareigūnai, kartus su kolegomis iš Šilutės rajono policijos komisariato bendruomenės bei Pagėgių ugniagesių bendruomenės nariai su savo šeimomis vyko dviračiais į Rambyno kalno Lumpėnų sen. Prie šio žygio prisijungė ir kiti Pagėgių gyventojai. Iš viso žygyje dalyvavo apie 100 žmonių. Policijos pareigūnai turėjo galimybę artimiau susipažinti su ugniagesių bendruomene, o grįžę iš žygio visi Pagėgių miesto stadione sugiedojo Tautinę giesmę.

 

2016 m rugpjūtį įvyko bendras pareigūnų bendruomenių sąskrydis. „Nors diena buvo lietinga ir vėsi, tačiau geros nuotaikos ir draugiškų santykių niekas negalėjo sugadinti“, - teigė Tarptautinės policijos asociacijos Pagėgių poskyrio pirmininkė Rima Buinauskienė.

 

Sąskrydžio metu buvo organizuojamos įvairios užduotys: kitokio tinklinio varžybos, įvairios linksmosios estafetės, tvirčiausios moters ir vyro rankos varžybos ir daug kitų. Ugniagesiai rungčių nugalėtojus plukdė su motorine valtimi. Norintiems buvo suteikta galimybė užsidėti naro-gelbėtojo kostiumą. Vakare prie bendro laužo visa bendruomenė kepė šašlykus, dainavo visiems gerai žinomas dainas. Pagėgių policijos komisariatas taip paminėjo 15 metų komisariato sukaktį, o visiems dalyviams buvo įteikti prizai ar simbolinės dovanėlės su užrašu „Nedidelės dovanos stiprina draugystę“.

 

 

Organizatorių teigimu, Pareigūnų kredito unijos finansinė parama padėjo įtraukti policininkus ir ugniagesius į visuomeninę veiklą dalyvaujant bendruose renginiuose. Pareigūnai pradėjo nuoširdžiau bendrauti, sveikinti vieni kitus su profesinėmis šventėmis.

 

„Tokių švenčių dėka kuriamos ir puoselėjamos pareigūnų bendruomenių ir jų šeimos narių tradicijos. Neformaliai bendraujant per sportines rungtis, menines užduotis gerinama tarnybinė aplinka, pasitikėjimas vieni kitais. Išties pastebėjome, kad pagerėjo tarnybiniai santykiai, pareigūnų bendruomenių užimtumas. Ateityje būtinai dalyvausime kredito unijos organizuojamuose projektuose ir ieškosime panašių būdų tarpinstituciniam bendravimui stiprinti“, - sakė R. Buinauskienė.

 

 

PKU informacija

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi