Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Dalyvausime JUBILIEJINIAME 20-ajame TPA LS Tarptautiniame sąskrydyje
2017-06-23

 

Vasara – sąskrydžių metas. Pareigūnų kredito unija (PKU) pakviesta dalyvauti jubiliejiniame, 20-ajame Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus (TPA LS) sąskrydyje, kuris vyks 2017 m. birželio 30 –  liepos 2 dienomis Trakų rajone. Džiaugiamės galėdami paremti ir prisidėti prie pareigūnų benduomeninių tradicijų puoselėjimo!

 

Nuoširdžiai kviečiame pareigūnus TPA narius dalyvauti, nes renginio organizatoriai, TPA LS Vilniaus m. poskyris kartu su TPA LS valdyba, yra parengę fantastišką programą, kupiną užduočių sporto, šokių entuziastams, atskleistiems ir dar neatskleistiems talentams ir visiems, kuriuos vienija ir tarpusavyje sieja bendros veiklos, idėjos ir pomėgiai. Sąskrydžio dalyviams parengta daug prizų ir siurprizų.

 

Nuo Pareigūnų kredito unijos mes taip pat esame parengę ir apdovanojimų, ir specialių pasiūlymų tiek naujiems nariams, tiek jau esantiems mūsų nariais. Skelbsime tradicinės Mokyklinės akcijos pradžią, kad po vasaros vaikus būtų lengviau išleisti į mokyklą: galima bus paimti 1000 EUR paskolą 12 mėn. su 0 proc. palūkanų norma. Paskolų administravimo mokestis – 100 EUR.   

 

Kitas pasiūlymas: vartojimo paskola iki 6000 EUR, išduodama be laidavimo, metinė paskolos palūkanų norma - tik  7,5 proc., terminas iki 60 mėn, o nariu tapsite nemokėdami stojamojo 9 EUR mokesčio.

 

Aplankykite mūsų palapinę, susipažinkime, galbūt tapsime Jūsų patikimu porininku finansinių paslaugų srityje! Mūsų komandos šūkis: „Turi svajonę, ateik, ir mes padėsime ją įgyvendinti!”.

 

Daugiau informacijos apie renginį TPA Lietuvos skyriaus interneto svetainėje http://ipa.lt/events/tpa-ls-saskrydis/

 

Susitikime liepos 1 dieną, Jūsų visą savaitgalį laukia puiki nuotaika, pozityvios emocijos, netikėti atradimai ir nepamirštami įspūdžiai!

 

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi