Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Prašome atnaujinti duomenis
2017-08-31

 

Pareigūnų kredito unija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymu bei Lietuvos banko valdybos 2015 m. vasario 12 d. nutarimu Nr. 03-17 patvirtintų Finansų rinkos dalyviams skirtų nurodymų, kuriais siekiama užkirsti kelią pinigų plovimui ir (arba) teroristų finansavimui, 33 punktu, ir įgyvendindama  principą „Pažink savo klientą“, yra įpareigota rinkti ir atnaujinti informaciją apie klientus ir žinoti klientų pajamų kilmę, klientų dalykinių santykių eigą, suprasti, kieno interesais ar naudai klientas veikia.

 

      Vadovaujantis pinigų plovimo ir (ar) teroristų finansavimo prevencijos priemonių įgyvendinimo Pareigūnų kredito unijoje tvarka prašome užpildyti po šiuo informaciniu straipsniu pridedamą anketą. Anketa sudaryta atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo bei kitų teisės aktų nuostatas, kuriomis siekiama užkirsti kelią pinigų plovimui ir (ar) teroristų finansavimui, parengta vadovaujantis tarptautiniais bankinės veiklos standartais ir principu „Pažink savo klientą“.

       Užpildytą anketą galite atsiųsti į uniją el. paštu: info@pareigunuunija.lt, paštu adresu: Birželio 23-iosios g. 15, Vilnius arba užsukę į unijos buveinę.
 

      Užtikriname, kad Jūsų pateikta informacija bus tinkamai saugoma, kaip ir bet kokia kita kliento ir Unijos bendradarbiavimo informacija.

 

Atkreipiame dėmesį, kad jeigu jau užpildėte ir pateikėte unijai anketą (informacija ir anketa jau buvo siųsta prieš porą mėnesių), iš naujo jos pildyti nereikia.

 

Atsisiųsti anketą

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi