Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Prisijungėme prie momentinių mokėjimų platformos
2021-01-06

 

KREDA grupės kredito unijos prisijungė prie Europos Sąjungoje veikiančių momentinių mokėjimų platformos

 

Šią paslaugą klientai Lietuvoje ir kitose Europos šalyse vertina už ypatingą greitį ir funkcionalumą  - vos per kelias sekundes nuo pavedimo pinigai pasiekia adresatą visą parą be poilsio ir švenčių dienų. Mūsų šalyje prie šios tarptautinės sistemos taip pat yra prisijungę SEB, Šiaulių bankas, AS Citadelė Lietuvos filialas, Swedbank, Rato kredito unija. ir elektroninių pinigų įstaigos „Paysera LT“, UAB, Revolut Payments UAB, SumUp EU Payments UAB, TRUSTCOM FINANCIAL UAB, Transactive Systems UAB, UAB „Argentum mobile“, UAB „NIUM EU“, UAB Travel Union ir Verse Payments Lithuania UAB.

 

Momentinių mokėjimų paslauga, skirta bendrą mokėjimų eurais erdvę (SEPA) sudarančioms Europos valstybėms. Lietuvos bankas šią paslaugą įdiegė savo mokėjimų sistemoje CENTROlink. Šis mokėjimo būdas toks pat saugus kaip ir įprastas, pavyzdžiui, per internetinę bankininkystę arba mobiliąją programėlę telefone.

 

„Nuo šiol suteikiame KREDA grupės klientams galimybę realiuoju laiku atsiskaityti su tiekėjais, partneriais, o lėšos įskaitomos akimirksniu – net jei jos pervedamos tarp skirtingų mokėjimo paslaugų teikėjų Europos Sąjungos valstybėse. Svarbu, kad finansinių paslaugų įstaiga būtų prisijungusi prie momentinių mokėjimų schemos“, - teigia Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA valdybos pirmininkė Kristina Simonovič.

 

Norėdami atlikti momentinį mokėjimą KREDA grupės kredito unijos nariai gali tai padaryti, prisijungę prie savo interneto banko paskyros, o „Mokėjimų“ meniu turi pasirinkti punktą „Naujas mokėjimas“. Įvedus gavėjo sąskaitą „ekreda“ sistema patikrina, ar procedūra galima ir pasiūlo ją atlikti.

 

Pagrindiniai momentinių pavedimų privalumai

·       Mokėjimas atliekamas ir gaunamas realiuoju laiku

·       Narys mokėjimą gali  atlikti jam patogiu laiku

·       Gaunamų lėšų limitas iki 100 000 Eur

·       Pervedamų lėšų limitas iki 10 000 Eur

 

PAREIGŪNŲ KREDITO UNIJA

 

 

Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi