Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Mokėjimo korteles turintiems Pareigūnų kredito unijos klientams – galimybė naudotis „Google Pay“
2022-04-19

 

„KREDA Prepaid Mastercard“ mokėjimo korteles, o taip pat išmaniuosius telefonus su „Android“ operacine sistema turintys Pareigūnų kredito unijos klientai nuo šiol gali naudotis dar vienu ypač paprastu ir patogiu atsiskaitymo būdu – „Google Pay“. Jis leidžia Lietuvos ir viso pasaulio parduotuvėse, kuriose priimami bekontakčiai mokėjimai, už prekes ir paslaugas atsiskaityti tiesiog mobiliuoju telefonu. 

 

„Siekiame, kad mūsų klientai naudotųsi pačiomis šiuolaikiškiausiomis kasdienių finansų paslaugomis. Todėl kartu su visomis KREDA grupės unijomis nuo šiandien klientams siūlome savo korteles susisieti su išmaniaisiais telefonais per „Google Pay“ paslaugą. Padarius tai atsiskaityti už paslaugas ar prekes bus dar paprasčiau, tačiau ne mažiau saugu“, – sako Tomas Vaitkunskas, Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas. 

 

Šios paslaugos aktyvacija yra labai paprasta – „KREDA Prepaid Mastercard“ mokėjimo kortelė turi būti tiesiog pridedama prie galimų atsiskaitymo būdų telefone esančioje „GooglePay“ programėlėje.

 

Daugiau informacijos apie „Google Pay“ paslaugą rasite čia

 

Pareigūnų kredito unija veikia jai daugiau kaip 13 metų. Savo klientams ji teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, išduoda mokėjimo korteles, siūlo įvairius taupymo sprendimus (terminuotus, vaiko ir kitokius indėlius), finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų. Unija yra išdavusi daugiau kaip 5 mln. eurų paskolų.

 

Unijos nariais ir klientais gali būti ne tik esami ar buvę statutinių įstaigų pareigūnai, jų šeimų nariai, tačiau ir valstybės, savivaldybių įstaigų darbuotojai ir jų artimieji.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi