Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Rusijos kredito unijų forume pavyzdžiu pateikiama Lietuva
2013-10-08

Rusijos kredito unijos diskutavo apie permainų vėjus specialiame forume „Kredito unijos – ant permainų slenksčio“. Renginyje  Lietuvos kredito unijas atstovavo ALKU valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus, LCKU valdybos narys Ramūnas Džiugas, kredito unijos „Jonavos žemė“ valdybos pirmininkė Rita Latviūnienė, LCKU produktų grupės vadovė Simona Kukytė.


Renginio metu dalyviai diskutavo apie kooperatinio finansinio sektoriaus permainas Rusijoje ir visame pasaulyje. Rusijos finansų kooperatyvams šiuo metu ypač aktualus finansinių paslaugų centrinės būstinės įkūrimas, todėl Lietuvos patirtis, kur egzistuoja jau visa LCKU sistema, Rusijai yra be galo svarbi.  Be to, šiuo metu Rusijoje keičiasi kredito kooperatyvų įstatymas ir unijų priežiūrą vykdys Centrinis bankas (iki šiol tai vykdė asociacijos).

Rusijoje šiuo metu yra apie 10 skirtingų, unijas vienijančių ir jų veiklą prižiūrinčių asociacijų. Kiekviena jų veikia pagal atskirą modelį, iki šiol nebuvo vieningos valstybinės priežiūros.

LKU

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi