Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Verslininkai drauge su kredito unijų atstovais aktyviai diskutavo konferencijoje „Nuo idėjos iki sėkmingo verslo“
2013-10-29

Būsimi ir esami verslininkai turėjo galimybę su kredito unijų atstovais pasidalyti „kitokiu“ požiūriu apie verslą konferencijoje „Nuo idėjos iki sėkmingo verslo“. Kauno kredito unijos rengiama konferencija jau antruosius metus iš eilės sutraukia didelį būrį jaunųjų verslininkų ir planuojančiųjų savą verslą kauniečių.

 

Renginyje pranešimą  apie kooperaciją, kaip pagrindinį faktorių stiprinant regionus, skaitė Lietuvos centrinės kredito unijos valdybos pirmininkas Fortunatas Dirginčius.
 

Renginyje taip pat aktualijas apžvelgė INVEGA atstovė, apie miesto verslumo skatinimą papasakojo Kauno savivaldybės Tarybos narys, SVV plėtros komisijos pirmininkas Vytas Bancevičius. Tuo metu Kauno regiono plėtros agentūra direktorė Lina Misiukevičienė dalijosi, kaip kūrybinį sektorių paversti verslu.
 

Naujomis verslumo skatinimo galimybėmis pasidalijo Verslininkų namų vadovas Donatas Žiogas, všį „Verslo iniciatyva“ vadovas Darius Karaša, Kauno kredito unijos administracijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.
 

„Suvokdami susidariusią ekonominę situaciją Lietuvoje, ypatingą dėmesį skiriame jaunam verslui. Mums svarbu, kad pradedantieji verslą būtų kuo išsamiau informuoti apie valstybės teikiamas garantijas, miesto subsidijas, pirmųjų verslo metų paramą bei alternatyvias kreditavimo galimybes. Savo kasdieniame darbe konsultuodami į mus besikreipiančius verslininkus matome, kad labai tokios trūksta informacijos ir tikime, kad toks renginys paskatins ne vieną dalyvį pradėti savo verslą“, – teigia Kauno kredito unijos administracijos vadovė Ernesta Ramaškaitė.
 

Konferencijoje vyko dvi pagrindinės sesijos: patariamoji ir praktinė. Pirmosios sesijos metu dalyviai buvo supažindinti su Kauno kredito unijos vykdomais ir valstybės remiamais projektais, teikiamomis garantijomis, paskolos palūkanų kompensavimu verslui.  Antroji konferencijos sesija buvo išskirtinai praktinė. Jos metu patyrę verslininkai dalijosi savo patirtimi, pasakojo apie savo verslą.
 

LKU

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi