Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
"Pareigūnų kredito unija" sveikina artėjančių švenčių proga!
2013-12-20

"Pareigūnų kredito unija" linki gražių švenčių visiems savo klientams. Pateikiami išsamesnį unijos valdybos pirmininko Vytauto Bako sveikinimą Šventų Kalėdų ir artėjančių naujųjų metų proga.

Gerbiamas "Pareigūnų kredito unijos" pajininke, Sveikiname Jus Šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga. Dėkojame dalyvavus kredito unijos veikloje, kuri po kelių veiklos metų sunokino pirmuosius nedidelius vaisius didinant  pasirinkimą finansinių paslaugų rinkoje, padėjo daugybei mūsų narių ir klientų subalansuoti įsipareigojimų naštą, sukurti naujus verslus, įsigyti būtiną prekę ar paslaugą, susimokėti už mokslą, atsikrati pernelyg brangių kreditų. Noriu pasidžiaugti, kad bendromis jėgomis šiuos metus "Pareigūnų kredito unija" baigia kaip viena sparčiausiai augančių unijų šalyje. Įveikę griežtą Lietuvos banko inspektavimą dar labiau sustiprėjome. "Pareigūnų kredito unija" pasiruošusi užtikrinti Jūsų finansinį saugumą ir tapti pagrindiniu Jūsų pasirinkimu! Didžiausia vertė, kad išlikome viena iš tų unijų, kuri puoselėja kooperacijos dvasią ir savo veiklą vykdo vadovaudamasi klasikinės kooperacijos principais.  Idealizmas, tikėjimas savo pačių galimybėmis, dalinimasis sėkme mus daro bendraminčiais. Tai  padeda tobulėti ir prasmingai kurti.  Ačiū Jums už tai, kad pasirinkote mus ir esate kartu. Švenčių proga linkime nuoširdžiai pasidžiaugti tuo, ką pavyko nuveikti, pasidžiaugti savo artimaisiais, skirti deramą dėmesį jiems. Linkime nenustoti svajoti, dalintis savo sėkme su kitais ir nebijoti lemti pokyčių. Linkime gražių švenčių Jums ir Jūsų artimiesiems.

Pareigūnų kredito unijos valdybos vardu,
valdybos pimininkas Vytautas Bakas
2013 gruodis, Vilnius


(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi