Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Kredito unijų įgyvendinama VSF priemonė pastebėta ir už Lietuvos ribų
2013-12-30

Lietuvos centrinės kredito unijos narių-kredito unijų įgyvendinama Verslumo skatinimo fondo (VSF) priemonė pristatyta Europos verslininkystės skatinimo konkurso nominacijoje „Verslumo aplinkos gerinimas“. Priemonė laimėjo nacionalinę atranką ir kartu su kitais dviem kandidatais buvo atrinkta į potencialius konkurso laimėtojus. Konkurso nominaciją įsteigta Europos Komisijos surengtoje Mažųjų ir vidutinių įmonių asamblėjoje.

 

„Verslumo skatinimo fondo priemonė, kurią jau trečiuosius metus sėkmingai įgyvendina LCKU narės, yra puikus būdas stiprinti Lietuvos verslo aplinką bei šalies ekonomiką. Kredito unijos mikrokreditais finansavo daugiau nei 370 jaunų verslininkų, kurie sėkmingai plėtoja savo veiklą“,- teigia LCKU atstovai.


Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų konkurse įvertintos sėkmingiausios verslininkystės iniciatyvos Europoje, skatinančios verslumą, palankių verslo sąlygų kūrimo politiką, galinčios įkvėpti būsimus verslininkus.

LKU

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi