Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Pareigūnams ir valstybės tarnautojams

Pareigūnų kredito unija – kooperatinė finansinė institucija. Unijos vertybės yra saugumas, patikimumas, bendruomeniškumas, stabilumas, efektyvumas ir inovatyvumas. Jomis grindžiame unijos veiklą. Dirbame tam, kad Pareigūnų unija būtų ne tik patikimu, bet ir draugišku banku savo nariams. Tokiu, kuris skatina bendravimą, žinias, pasitikėjimą.
 

Teikiame visas bankines paslaugas pareigūnams, valstybės tarnautojams ir jų šeimų nariams. 


Teikiame vartojamąsias, būsto renovacijos, būsto paskolas, kredito linijas. Priimame indėlius, mūsų nariai  naudojasi mokėjimo kortelėmis Mastercard, elektronine bankininkyste „e-kreda“ bei daugybe kitų finansinių paslaugų. Konsultuojame finansų, teisės klausimais.

Esame bendruomeninė kooperatinė institucija ir mums rūpi, kaip sekasi mūsų nariams ir mūsų bendruomenėms. Šalia finansinių paslaugų teikiame pagalbą ir paramą mūsų narių socialiniams projektams, verslo skatinimo iniciatyvoms. Padedame pareigūnams, baigusiems tarnybą ir kitiems mūsų nariams bei jų artimiesiems pradėti verslą ir žengti pirmuosius žingsnius.

Savo nariams organizuojame mokymus ir konferencijas aktualiais finansų, verslo pradžios klausimais. Kartu su partneriais organizuojame mūsų narių laisvalaikį.

 

  • Unijoje laikomi indėliai apdrausti valstybės, VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“;
  • Unija bendradarbiauja su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), UAB „Žemės ūkio paslolų garantijų fondas“, Nacionaliniu pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimu (NPPSS);
  • Kiekvienas unijos klientas yra unijos bendrasavininkis, turi vieną balsą ir demokratiškai dalyvauja unijos valdyme.
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi