Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Fiziniams asmenims


Unijos nariais gali tapti FIZINIAI ASMENYS:

1. Pareigūnai, buvę (išėję į atsargą) pareigūnai ir tarnautojai, į pensiją išėję darbuotojai ir jų artimieji:

 • Statutiniai pareigūnai, jų artimieji (dirbantys policijoje, Valstybės sienos apsaugos tarnyboje, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente, Viešojo saugumo tarnyboje, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje, Specialiųjų tyrimų tarnyboje, Valstybės saugumo departamente, Krašto apsaugos sistemoje ir kitose statutinėse įstaigose, valstybės tarnyboje arba išvardintų asmenų šeimos nariai).
 • Kiti pareigūnai  (aplinkosaugos, mokesčių inspekcijos ir kt.), jų artimieji;
 • Prokurorai, jų artimieji;
 • Teisėjai, jų artimieji;
 • Krašto apsaugos sistemos pareigūnai ir darbuotojai, jų artimieji;
 • Darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis minėtose įstaigose ir jų artimieji.

2. Tarnautojai, viešojo sektoriaus darbuotojai bei jų artimieji:

 • Valstybės, savivaldybių tarnautojai ir jų artimieji;
 • Darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartis valstybės įstaigose ir jų artimieji;
 • Valstybinių viešųjų įstaigų ir uždarųjų akcinių bendrovių darbuotojai (mokytojai, gydytojai,  agentūrų, tarnybų ir kt. darbuotojai)


Pageidaujantiems tapti nariu:

1. Užpildykite prašymą (fiziniam asmeniui);

2. Pateikite mums šiuos dokumentus:

 • užpildytą prašymą
 • asmens dokumentą
 • tarnybinį arba darbuotojo pažymėjimą

3. Įsigykite pajų, sumokėkite vienkartinį  stojamąjį mokestį:

 • fiziniams asmenims ir narystės (ne pelno) organizacijoms privalomas minimalus pajus - 30 Eur, stojamasis mokestis – 9 Eur.

Lėšas už pajų ir stojamąjį mokęstį galite pervestį į unijos sąskaitą - LT65 5020 0200 4000 0013, Pareigūnų kredito unija. Pavedimo paskirtyje parašykite - „pajus ir stojamasis mokestis“.
Dokumentus galite pateikti  el. paštu: info@pareigunuunija.lt,  faksu: 8 (5) 2123273, paštu: Pareigūnų kredito unija, Birželio 23-iosios g.15, Vilnius,  arba tiesiog atneškite į Pareigūnų kredito uniją.


Pareigūnų kredito unija svečiuose pas Jus!

Norite, kad unijos vadovai ir atstovai atvyktų pas Jus? Parašykite mums! Jei pageidausite, mes atvyksime į Jūsų įstaigą, padalinįį, darbuotojų susirinkimus, konferencijas, renginius.
Padėsime suorganizuoti arba patys suorganizuosime susitikimus kolektyve ir pristatysime informaciją apie Pareigūnų uniją. Papasakosime apie teikiamas paslaugas, atsakysime į klausimus. Išanalizuosime Jūsų ir Jūsų kolegų finansinius poreikius, problemas, sutartis su kitomis kredito įstaigomis ir pateiksime pasiūlymus.  
Padėsime sutvarkyti narystės unijoje formalumus.
Susisiekite su unijos darbuotoju 8 (5) 260 8934, 8 673 98414, Faksas: 8 (5) 219 94 96, El. paštu: info@pareigunuunija.lt, arba parašykite į formą šio straipsnio apačioje.
Darbo laikas: I-IV 8.00-18.00, V 8.00-17.00. Pagal atskirą susitarimą galime atvykti kitu Jums patogiu laiku, iki prasidės Jūsų darbo laikas, jam pasibaigus, taip pat savaitgaliais.

Pareigūnų kredito unijos nariu šiuo metu gali tapti tie narystės kriterijų atitinkantys asmenys, kurie mokosi, dirba arba gyvena Vilniaus m. savivaldybės, Trakų arba Vilniaus rajono savivaldybių teritorijoje, taip aip pat pareigūnai, dirbantys kituose Vilniaus apskrities miestuose - Elektrėnuose, Švenčionyse, Širvintose, Ukmergėje, Šalčininkuose.

 

Turite klausimų, parašykite:
 

 

 

 

Agnė Vitkauskaitė,

pardavimų vadybininkė

 


Pajuskite  kooperacijos jėgą, tapkite Pareigūnų kredito unijos nariu!

 
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi