Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Taupomasis indėlis

Šios rūšies indėlis skirtas tiems, kurie nori taupyti nedideles pinigų sumas neapibrėžtam tikslui. Naudodamiesi šia paslauga Jūs galite kaupti neribotą laiką papildydami savo indėlį bet kuriuo metu.

Minimalus indėlio terminas - 12 mėn. Nutraukus indėlio sutartį anksčiau nei 12 mėn., prarandamos visos sukauptos palūkanos. Išlaikius indėlį ilgiau nei 12 mėn. ir nusprendus nutraukti indėlį, jokių papildomų išlaidų nepatiriama.

Galimybė išsiimti iki 100 proc.  sukaupto indėlio sumos nenutraukiant sutarties 

Palūkanos skaičiuojamos nuo indėlio sąskaitoje esančios sumos vieną kartą per mėnesį. Priskaičiuotos palūkanos pervedamos į indėlio sąskaitą.


Taupomojo indėlio metinė palūkanų norma - 1,5 %

 

Pareigūnų kredito unija kviečia Jus taupyti ir tam siūlo patrauklias sąlygas. Skirkite taupymui bent 10 proc. savo mėnesio pajamų, tai užtikrins Jūsų ir Jūsų artimųjų finansinį saugumą.
 

**Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama čia bei VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje  www.iidraudimas.lt
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi