Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Taupomasis indėlis

Šios rūšies indėlis skirtas tiems, kurie nori taupyti nedideles pinigų sumas neapibrėžtam tikslui. Naudodamiesi šia paslauga Jūs galite kaupti neribotą laiką papildydami savo indėlį bet kuriuo metu.

 

Visą sumą galite atsiimti neprarasdami priskaičiuotų palūkanų raštu pranešę mums prieš 20 dienų.

 

Vieną kartą per mėnesį galite pasiimti iki 50 procentų sukaupto indėlio sumos.

 

Kaupiamojo indėlio minimali pradinė suma 30 Eur. Kaupiamojo indėlio maksimali mėnesinė įmoka (mėnesio įmokų suma) negali būti didesnė kaip 5000 Eur. 

 

Palūkanos skaičiuojamos nuo indėlio sąskaitoje esančios sumos vieną kartą per mėnesį. Priskaičiuotos palūkanos pervedamos į indėlio sąskaitą.


Taupomojo indėlio metinės palūkanos:
Metinė palūkanų norma - 0,6 %

 

Pareigūnų kredito unija kviečia Jus taupyti ir tam siūlo patrauklias sąlygas. Skirkite taupymui, bent 10 proc. savo mėnesio pajamų, tai užtikrins Jūsų ir Jūsų artimųjų finansinį saugumą.
 

*Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje  ČIA.
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi