Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Vaiko indėlis

Vaiko indėlis - tai lėšos laikomos vaiko vardu atidarytoje sąskaitoje, kol jam sukaks 18 metų. Minimalus terminas, kuriam gali būti sudaroma vaiko indėlio sutartis, yra dveji metai.

 

Vaiko indėlio metinės palūkanos - 1,9 %

 

Vaiko indėlio sąskaitą gali atidaryti tėvai.
Vaiko indėlį pildyti galima bet kada ir bet kokia suma, tačiau ji negali būti didesnė, kaip 1500 eurų per mėnesį.
Minimalus terminas 2 (dveji) metai.
Palūkanos skaičiuojamos nuo indėlio sąskaitoje esančios sumos vieną kartą per mėnesį. Priskaičiuotos palūkanos pervedamos į indėlio sąskaitą.
Indėlį nutraukti gali asmuo kurio naudai buvo atidarytas indėlis kai jam sukaks 18 metų, arba asmuo kuris atidarė tą indėlį.
Vaiko indėlis dalimis neišmokamas.
 

Jei indėlį nuspręsite atgauti anksčiau, tačiau išlaikysite bent vienerius metus, unija Jums išmokės 0,6 proc. metines palūkanas, kurias Jums priskaičiuosime nuo faktiškai į indėlio sąskaitą įneštų arba pervestų pinigų sumos. Tokiu atveju palūkanos nėra kapitalizuojamos.


Pareigūnų kredito unija kviečia Jus taupyti ir tam siūlo patrauklias sąlygas. Skirkite taupymui, bent 10 proc. savo mėnesio pajamų, tai užtikrins Jūsų ir Jūsų artimųjų finansinį saugumą.


*Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje  ČIA

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi