Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Atsisakyk greituko

Naudojatės greitųjų kreditų paslaugomis? Už pasiskolintą sumą turite sumokėti dvigubai ar net daugiau? Tuomet nustokite švaistyti savo pinigus, ši akcija - Jums!

Net visiškai nedidelė suma, kurią paskolina greitųjų kreditų bendrovė, tampa nepakeliama našta pasiskolinusiam žmogui ir net jo artimiesiems. Agresyvi ir intensyvi greitųjų kreditų reklama klaidina žmones ir „stumia“ juos į amžinų skolų liūną. Neretai žmonės skundžiasi nesupratę, kokią sumą, kaip ir kada reikės grąžinti.  Greitųjų kreditų bendrovės neretai gudrauja, pateikdamos mėnesinę kredito grąžinimo normą  arba nurodydamos tik palūkanų dydį (o ne visą mokėtiną paskolos sumą), todėl atėjus laikui grąžinti greitąją paskolą, daugelis pamato, kad ji išauga šimtus procentų!

Nustatyta, kad 2012 metais greitųjų kreditų suteiktų paskolų vidutinė metinė palūkanų norma yra 216%, o tai net keliolika kartų daugiau, nei kredito unijose ir bankuose. Didžiausią smūgį patiria vidutines ir mažesnes pajamas gaunantys žmonės. Neadekvati finansinė našta padaro žmones nedarbingais, stipriai pablogina materialinę padėtį. Teigiama, kad greitųjų kreditų bendrovės klesti ten, kur yra menkas finansinis žmonių švietimas. Ekspertų nuomone, Lietuvoje tai tampa socialine problema.

Pareigūnų kredito unija prisideda prie akcijos „Atsisakyk greituko“. Pritariame akcijos tikslams  padėti žmonėms, papuolusiems į „greitukų“ liūną. Refinansuosime paskolas, pažeidžiančias mūsų klientų interesus, kartu su akcijos partneriais sieksime informuoti visuomenę (ir ypatingai greitųjų kreditų skolininkus) apie alternatyvias skolinimosi paslaugas, paskolos/kredito refinansavimo galimybes.

Jeigu norite atsisakyti greitojo kredito skolos:


1. Susisiekite su mumis: telefonu (8 5) 260 89 34, 8 673 98414, el. paštu   info@pareigunuunija.lt

arba atvykite adresu - Birželio 23 - osios g. 15, Vilnius (priešais Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą);

2. Atsineškite savo greitojo kredito sutartį;

3. Tapkite kredito unijos nariu;

4. Užpildykite prašymą kredito perėmimui;

5. Atsisakykite greituko!

Gavę kredito perėmimo patvirtinimą su greitųjų kreditų bendrove atsiskaitysite iš karto!

Dalyvaukite akcijoje „Atsisakyk greituko“ ir taupykite savo pinigus!

Plačiau apie akciją internetiniame portale www.atsisakykgreituko.lt

 

Pareigūnų kredito unijos biuras: 

Birželio 23 - osios g. 15, Vilnius (priešais Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą);

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi