Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Kaip veikia unija?

Kredito unijos skiriasi nuo bankų vienu svarbiu aspektu – kiekviena kredito unija, skirtingai nuo banko filialo, yra atskira, autonomiškai savo narių valdoma įmonė, kurios nariai yra ir savininkai, ir klientai, atsakingi už įmonės veiklą, augimą bei rentabilumą. 

Kiekvienas unijos klientas yra unijos bendrasavininkas, turi vieną balsą ir demokratiškai dalyvauja unijos valdyme. Kredito unija yra savo bendruomenės partnerė, kredito dėka padedanti kurti naujas darbo vietas.

Norėdami tapti nariu (-e) kredito unijoje užpildykite fizinio ar juridinio asmens prašymą, įsigykite privalomąjį 30 Eur vertės pajų  ir sumokėkite stojamąjį mokestį (9 Eur). 


Pajus leidžia naudotis kredito unijos paslaugomis, balsuoti visuotiniame narių susirinkime, galite būti renkami į kredito unijos valdymo organus –  valdybą, paskolų komitetą. Pajus lieka Jūsų nuosavybe.
 
Kiekvienam, nusprendusiam išstoti iš kredito unijos, kredito unija grąžina jo turimą pajų, jei narys yra pilnai atsiskaitęs su kredito unija.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi