Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Juridiniams asmenims

Unijos asocijuotaisiais nariais gali tapti

JURIDINIAI ASMENYS:

 

Unijos asocijuotais nariais gali būti šie Lietuvos Respublikoje įregistruoti ir Lietuvos Respublikos Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje ir su šia savivaldybe besiribojančių kitų Vilniaus rajono ir Trakų rajono savivaldybių teritorijose buveinę turintys juridiniai asmenys:

 
  • Asociacijos, profesinės sąjungos, profesinių sąjungų susivienijimai, religinės bendruomenės ir bendrijos, advokatų profesinės bendrijos, sodininkų bendrijos, daugiabučių namų ar kitos paskirties pastatų savininkų bendrijos, viešosios įstaigos, kurių dalininkė nėra valstybė ar savivaldybė, šeimynos, kooperatinės bendrovės (kooperatyvai), žemės ūkio bendrovės; 

 

  • unijos narių - fizinių asmenų individualios įmonės, taip pat tikrosios ūkinės bendrijos, komanditinės ūkinės bendrijos, uždarosios akcinės bendrovės, mažosios bendrijos, kuriose unijos narys ar nariai valdo įstatinio kapitalo ir (arba) balsavimo teisių dalis, suteikiančias teisę kontroliuoti įmonės veiklą. Šiame papunktyje nurodyti juridiniai asmenys gali būti unijos asocijuotais nariais, jei jie atitinka Lietuvos Respublikos smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatyme numatytų vidutinių, mažų ir labai mažų įmonių sąvokų apibrėžimą.

 

Pageidaujantiems tapti nariu: 

 

1. Užpildykite prašymą juridiniam asmeniui. Tai galite padaryti unijoje arba prašymą galite atsisiųsti iš čia

2. Pateikite mums šiuos dokumentus:

- užpildytą prašymą

- įmonės pažymėjimą

- įstatus (aktualią redakciją)

- steigimo sutartį

- Įmonės kompetetingo valdymo organo sprendimą tapti Pareigūnų kredito unijos nariu bei įsigyti pajų

- įgaliojimą (jei į unija atvyksta ne juridinio asmens vadovas).

3. Sumokėkite vienkartinį  stojamąjį mokestį, įsigykite pajų, :

- Stojamasis mokestis ne pelno organizacijoms   – 9 Eur

- Kitiems juridiniams asmenims stojamasis mokestis – 30 Eur

- Ne pelno siekiančioms organizacijoms privalomas minimalus pajus - 30 Eur

- Juridiniams asmenims, siekiantiems pelno minimalus privalomas pajus - 90 Eur 

 

Gavę prašymą susisieksime su Jumis nedelsdami.Lėšas už pajų ir stojamąjį mokestį galite pervestį į unijos sąskaitą - LT60 5016 2202 6002 7818, Pareigūnų kredito unija. Pavedimo paskirtyje rašykite įmonės/organizacijos pavadinimą ir parašykite, kad tai "stojamasis mokestis".

Dokumentus galite pateikti  el. paštu: info@pareigunuunija.lt, paštu Pareigūnų kredito unija, Birželio 23-iosios g. 15, 03206 Vilnius,  arba tiesiog atneškite į Pareigūnų kredito uniją.

Iki malonaus susitikimo!
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi