Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Bendruomenių projektai: Šiaulių AVPK Kelių policijos tarnybos boulingo turnyras!
2016-03-10

 

2016-03-10  buvo organizuotas Velykinis Šiaulių AVPK Kelių policijos tarnybos buolingo turnyras. Turnyre dalyvavo 28 Kelių policijos tarnyboje ir Šiaulių apskrities rajonų komisariatuose dirbantys pareigūnai, kurie ne tik žaidė boulingą, bet galėjo pabendrauti, susipažinti ir pamatyti kolegas, su kuriais gana daug bendrauja telefonu, bet vienas kito galimai nėra matę. Turnyro metu buvo dalinamasi gerąja praktika, aptartos darbe kylančios problemos ir sprendimo būdai. Vienareikšmiškai buvo nuspręsta, kad tokia bendravimo forma yra patraukti ir reikalinaga visiems kolegoms, kai galima nesivaržant, betarpiškai aptarti visus rūpimus klausimus.

 

 

Visos varžybos turi savus nugalėtojus, taip ir šiame turnyre buvo apdovanotos trys komandos ir įteikti keturi asmeniniai prizai – Naudingiausiam, Azartiškiausiam, Linksmiausiam ir „Taikliausiam“ dalyviui.

Velykiniam Šiaulių AVPK Kelių policijos tarnybos buolingo turnyrui iš Pareigūnų kredito unijos Pareigūnų bendruomenių rėmimo programos skirtų lėšų buvo nupirkti prizai, t.y. trys taurės ir keturios statulėlės, taip pat buvo užmokėta buolingo klubui už renginį. Šiaulių AVPK Kelių policijos tarnybos pareigūnai išsako didžiulę padėką Pareigūnų kredito unijai už darbuotojų skatinimą bendrauti, turiningai praleisti laiką ir už suteiktą galimybę dalyvauti programoje.

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi