Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Pareigūnų kredito unija nuo šiol paslaugas teikia ir visiems valstybės tarnautojams
2019-04-25

Nuo šiol unija paslaugas teikia ir valstybės tarnautojams. Pareigūnų kredito unija (PKU) žengė žingsnį, kuris potencialių jos narių ir klientų ratą padidino bent kelis kartus. Pakeitus unijos įstatus, nuo šiol unijos paslaugos yra teikiamos ne tik pareigūnams, bet ir visiems valstybės tarnautojams, kariuomenės atstovams bei jų šeimų nariams. Unijos atstovai šį žingsnį vertina ir kaip nemenką iššūkį, ir kaip svarbią veiklos plėtros galimybę.

„Savo įstatuose praplėtėme narystės kriterijų pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių, todėl dabar unijos paslaugomis galės naudotis ne tik visi Lietuvos pareigūnai, bet ir kariuomenės, ministerijų, departamentų, savivaldybių bei kitų valstybės institucijų darbuotojai. Toks sprendimas – ir galimybė, ir iššūkis, nes potencialių mūsų unijos klientų skaičius padidėjo kartais,“ – teigia Tomas Vaitkunskas, PKU valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas.

Valstybės tarnybos departamento duomenimis, šiuo metu Lietuvoje dirba daugiau nei 25 tūkstančiai karjeros valstybės tarnautojų, beveik 800 politinio (asmeninio) pasitikėjimo tarnautojų ir dar daugiau kaip 6,5 tūkstančio statutinių valstybės tarnautojų.

2018 m. PKU suteikė paskolų už beveik 3,4 mln. eurų (512 tūkst. eurų daugiau nei 2017 m.), o fizinių ir juridinių asmenų indėlių suma siekė 4,18 mln. eurų.

PKU 2008 m. įkūrė 50  šalies pareigūnų. Dabar unija vienija daugiau kaip 2300 klientų (Lietuvos pareigūnai ir jų šeimos nariai), kuriems teikiamos įvairios finansinės paslaugos (indėlių priėmimas, skolinimas, mokėjimo, el. bankininkystės ir kt.).

Nuo 2017 m. gruodžio 29 d. PKU yra Jungtinės centrinės kredito unijos „Kreda“ narė.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi