Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Mobilioji programėlė - klientų patogumui
2022-11-02

Naudotis patogia mobiliąja programėle KREDA jau gali Pareigūnų kredito unijos bei kitų KREDA grupės kredito unijų nariai, turintys elektroninės bankininkystės sutartis. Programėlę galima parsisiųsti Android išmaniajam įrenginiui iš „Google Play“ programėlės bei iOS išmaniajam įrenginiui iš „Apple Store“ programėlės.

Mobiliojoje programėlėje galima patogiai atlikti šias funkcijas:

  • Prisijungti prie programėlės mobiliuoju elektroniniu parašu arba kvalifikuota „Smart-ID“ paskyra.
  • Stebėti savo mokėjimo sąskaitas (riboto naudojimo/kortelių/atsiskaitomąsias) unijoje, sąskaitų likučius ir sąskaitų išrašus už paskutines 90 dienų.
  • Peržiūrėti ir atlikti mokėjimus tarp savo sąskaitų unijos viduje, paprastus mokėjimus į kitą Lietuvoje arba kitoje SEPA erdvei priklausančioje valstybėje veikiančią finansinę įstaigą.
  • Matyti einamojo mėnesio išlaidų grafiką.
  • Peržiūrėti ir nustatyti mokėjimo kortelių limitus, nustatyti kortelių funkcionalumus bei blokuoti mokėjimo korteles.
  • Kilus klausimams dėl programėlės naudojimo, susisiekti su savo unija programėlės dalyje „Kontaktai“ telefonu arba el. paštu.

PRIVATUMAS IR SAUGUMAS

Jūsų saugumui visuomet naudokite telefono ekrano užraktą ir nesidalinkite prisijungimo kodais. Savo telefone neišsaugokite kitų asmenų biometrinių duomenų.

 

Daugiau informacijos : MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ KREDA

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi