Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Mūsų tradicijos

Unijos kaip kooperatinio banko plėtra neatsiejama nuo mūsų narių įsitraukimo, bendradarbiavimo, žinių ir lyderystės. Pareigūnų kredito unija padeda savo bendruomenėms, organizuoja ir remia savo narių laisvalaikį ir švietėjiškas akcijas. Skatiname mūsų narių bendradarbiavimą, profesinių bendruomenių, tradicijų kūrimą ir plėtojimą. Dirbame tam, kad Pareigūnų unija būtų ne tik patikimu, bet ir draugišku banku savo nariams. Tokiu, kuris skatina bendravimą, žinias, pasitikėjimą.

 

Organizuojame konferencijas, diskusijas unijos narių mokymus lyderystės, finansinio raštingumo, verslumo ugdymo temomis. Mūsų klientams  nariams, nevyriausybinėms organizacijoms, socialiniams partneriams  padedame planuoti, organizuoti ir įgyvendinti kooperacijos, bendradarbiavimo,  finansinio švietimo sumanymus.

 

Tai, ką padarėme:


Šventės.

 

Pasieniečių šeimų šventė (organizuojame kasmet birželio mėnesį). Partneriai: Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus rinktinė.

Policijos dienos šventė ir metų policijos bendruomenės lyderio rinkimai (spalio mėnuo). Partneriai: Lietuvos policijos profesinė sąjunga, Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos.

 

Bendruomenių rėmimo programa.

 

Nuo pat įsikūrimo unija glaudžiai susijusi su pareigūnų bendruomene. 2014 m. startavo Pareigūnų bendruomenių rėmimo programa, kurios tikslas – teikti finansinę, organizacinę paramą pareigūnų formalių ir neformalių bendruomenių projektams, kurie skirti atkurti ir formuoti pareigūnų bendruomenių tradicijas, vykdyti finansinį švietimą, populiarinti kooperacijos principus, skatinti pareigūnų saviraišką ir iniciatyvas. 2014-2016 metais buvo paremti net 23 bendruomenių projektai.

 

Konferencijos.

 

2014 m. kovo 27d. seminaras "Išmokime taupyti savo pinigus". 

2013 m. kovo 27 d. surengta konferencija „Ką ir kaip pasirinkti, kad gautumėte pensiją? Kas laukia mūsų, būsimųjų pensininkų, Lietuvoje?“

2011 m. spalio 22 d.  Lietuvos Mokslų akademijoje surengta konferencija „Nacionalinis susitarimas dėl valstybės stiprinimo“.


Veiklos planavimas ir strategija.

 

Kasmet rengiame dviejų dienų strateginio planavimo sesijas, kuriose mums padeda Vytauto didžiojo universiteto docentė, ISM vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja, aukšto lygio vadovė dr. Dalia Kaupelytė. Į sesijas kviečiame unijos vadovus, aktyviausius unijos bendruomenės narius, mūsų klientų – nevyriausybinių organizacijų, verslo atstovus.  


Mokymai, lyderystė.

 

Kasmet aktyviausius savo narius ir partnerius kviečiame į mokymus pasirinkta tema. 2013 m. organizavome aukšto lygio mokymus „Pardavimai. Mes pajėgūs sukurti savo kooperatinį banką!”


Finansinio raštingumo renginiai.

 

2013 m. kartu su VšĮ „Kooperacijos sprendimai“, Kauno, Panevėžio kredito unijomis inicijavome akciją „Atsisakyk greituko!“, kurios tikslas yra informuoti visuomenę (ypatingai greitųjų kreditų suklaidintus žmones) apie alternatyvias skolinimosi paslaugas, paskolos/kredito refinansavimo galimybę. Tūkstančiams  žmonių šiandien atsirado galimybė išsikapstyti iš greitųjų kreditų liūno, suvaldyti savo ir šeimos biudžetą.

2013 m. paskelbėme akciją „Pagalba ūkio banko klientams“, kurią palaikė visos šalyje veikiančios unijos ir aštriai kritikavo komercinių bankų asociacija.  Nukentėjusiems dėl banko nesėkmių klientams pasiūlėme trumpalaikes paskolas be palūkanų.


Turite idėjų? Ateikite ir įgyvendinkite jas!

 

Norite prisijungti prie unijos veiklos, tapti jos nariu ir naudotis draugiškomis paslaugomis? Norite populiarinti kooperaciją, bendradarbiavimą, turite idėjų?  Tapkite pareigūnų kredito unijos nariu, apsilankykite unijoje arba parašykite mums užpildydami specialią formą teksto apačioje.

Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi