Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Dėl "greitukų" teko atsisakyti studijų ir pakeisti darbą
2014-01-29

Prieš greitųjų kreditų vartojimą pasisakanti ir prie akcijos „Atsisakyk greituko“ prisidedanti „Pareigūnų kredito unija“ pateikia dar vieną istoriją, kuri turėtų padėti suprasti, jog imti greituosius kreditus – išties neverta.

Į ketvirtą dešimtį kopti pradėjęs Paulius – eilinė greitųjų kreditų bendrovių auka. Vyras ketino paimti vos vieną „greituką“, tačiau naujos pažinties greitai nutraukti, deja, nepavyko.

 

Skolinosi studijoms, bet... dėl „greitukų“ jas ir metė

Paulius greitąjį kreditą ėmė norėdamas sumokėti už studijas: „Turėjau skubiai sumokėti už savo studijas universitete, todėl kreipiausi į vieną didžiausių šalies greitojo kredito bendrovių“.


Ironiška, bet būtent skolos greitiesiems kreditams galiausiai privertė Paulių studijų atsisakyti. „Net pats nepastebėjau, kaip mano skolos išaugo, turėjau daugiau dirbti, jog galėčiau grąžinti įsiskolinimus, todėl studijų teko atsisakyti“, - apmaudą liejo Paulius.

Skolos – šešioms bendrovėms

Bene didžiausia problema, prie kurios priveda greitųjų kreditų bendrovės – dar didesnis skolinimasis. T.y. žmonės ne tik neišsprendžia savo finansinių problemų, o paverčia jas savo gyvenimo būdu.
 

Deja, būtent taip nutiko ir Pauliui. Sostinės gyventojas norėdamas grąžinti ankstesnius įsipareigojimus, turėjo imti naują paskolą ir taip tik didino savo įsiskolinimus.


„Skolas reikėjo atiduoti labai greitai, todėl negalėdamas laiku vykdyti įsipareigojimų, turėjau skolintis vėl ir vėl, - atviravo vyras. – Galiausiai buvau prasiskolinęs net šešioms greitųjų kreditų bendrovėms“.


Dėl greitųjų kreditų prarado darbą

Paulius, norėdamas įvykdyti įsipareigojimus, turėdavo atiduoti visus uždirbtus pinigus. Visgi, tuo jo problemos nesibaigė.

 

Apie vyro finansines problemas sužinojęs jo darbdavys, atleido jį iš darbo: „Apie mano bėdas sužinojęs viršininkas nusprendė atsisakyti mano paslaugų ir likau be jokio pajamų šaltinio“.

 

Penkiaženklės skolos

Galima pasidžiaugti tik tuo, jog Paulius galiausiai suprato, kad greitieji kreditai išties negelbėja, o kenkia. Jis nustojo imti kreditus ir po truputį pradėjo stotis ant kojų.

Vyras susirado naują, gerai apmokamą darbą, tačiau kas mėnesį vis tiek turi grąžinti ganą didelę pinigų sumą, kadangi bendri jo įsiskolinimai viršija 10 tūkst. litų.

 

„Kasnakt blogai miegu, vis prisimenu, kaip pirmą kartą kreipiausi į greitųjų kreditų bendrovę ir graužiu save. Niekam to nelinkėčiau“, - atviravo nuo „greitukų“ nukentėjęs Paulius.

Jūs taip pat susidūrėte su greitaisiais kreditais ir nerandate išeities? Jums gali padėti „Atsisakyk greituko“.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi