Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Dėl esamos COVID pandemijos šalyje, pranešame, kad unijoje aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius lankytojus. Registruotis galite +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Fortunatas Dirginčius išrinktas toliau vadovauti Lietuvos centrinei kredito unijai
2014-03-21

Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU), vienijančios 62 kredito unijas, valdybos pirmininku antrai ketverių metų kadencijai išrinktas Fortunatas Dirginčius. Rinkimai įvyko kovo 20 d.  Kaune vykusiame LCKU visuotiniame narių susirinkime.

 

Fortunatas Dirgincius„Kredito unijų sektoriui šie metai yra kupini iššūkių ir naujų uždavinių, kuriuos tikimės sėkmingai įveikti drauge su naujais LCKU valdybos nariais, 62 kredito unijomis, jų nariais ir susijusiomis institucijomis. Tikiu, kad kredito unijos dar daugelį metų bus artimu finansiniu partneriu daugumai Lietuvos gyventojų ir įmonių“, – teigia LCKU valdybos pirmininkas Fortunatas Dirginčius.
 

F. Dirginčius savo pirmąją kadenciją LCKU valdybos pirmininko poste pradėjo 2011 m. Išrinktasis vadovas šiuo metu yra kredito unijos „Moterų taupa“ (Kaunas), iškėlusios jo kandidatūrą į LCKU valdybos nario bei valdybos pirmininko vietą, ir Akademinės kredito unijos (Kaunas) narys. Nuo 2012 m. F. Dirginčius eina ir tarptautinės kredito unijų organizacijos „Proxfin“, vienijančios 26 pasaulio valstybes, valdybos nario pareigas.
 

Visuotiniame narių susirinkime išrinkti ir nauji LCKU valdybos nariai: Violeta Čeponienė (Ignalinos kredito unija), Marius Griesius (Kaišiadorių kredito unija), Stanislav Ignatovič (Grigiškių kredito unija), Andrius Mackonis (Utenos kredito unija), Ramūnas Stankevičius (Akademinė kredito unija), Ramūnas Stonkus (kredito unija „Tikroji viltis“).

Valdyba

 

Lietuvoje veikia 75 licenciją turinčios kredito unijos, iš kurių 62 priklauso LCKU sistemai ir Asociacijai Lietuvos kredito unijos. Tik LCKU sistemai priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip el. bankininkystė „i-Unija“, mokėjimo korteles „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Šių 62 kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija. LCKU narės – 62 kredito unijos aptarnauja per 133 tūkst. narių, bendras turtas sudaro 1,37 mlrd. Lt.
 

Kredito unija – bendruomenės sukurta kooperatinė bendrovė, teikianti finansines paslaugas. Šią kredito įstaigą valdo ir kontroliuoja jos nariai vadovaudamiesi kooperatiniu principu: vienas narys – vienas balsas.
 

LCKU

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi