Iš skolų greitųjų kreditų bendrovėms išsivadavęs vyras: galiu ir vėl jaustis laisvas
2014-03-22

Vos pritrūkę pinigų stenkitės nepriimti skubotų sprendimų. Savaitgalį norite papramogauti su draugais, tačiau tam neturite lėšų? Pagalvokite apie tai, jog sykį geriau susilaikyti, nei pradėti bristi į skolas.
 

Didžioji dalis greituosius kreditus imančių žmonių paprasčiausiai nepagalvoja kaip sunku juos bus grąžinti. Be to, daugelis įsivaizduoja, jog „geradariams“ reikės atiduoti tokią sumą, kokią pasiskolinai.
 

Panaši situacija ištiko ir sostinės gyventoją Joną. Sąžiningas ir komunikabilus jaunuolis pristigęs pinigų nusprendė paimti „greituką“: „Skolinausi paprasčiausiai savo išlaidoms, tuo metu nepagalvojau, kaip sunku bus kreditą grąžinti“.

TRADICINĖ EIGA. Jono pažintis su greitaisiais kreditais ties viena paskola nesibaigė. Viskas pakrypo ta pačia linkme, kaip ir daugelio greitųjų kreditų bendrovių klientų. Jonas laiku nespėjo grąžinti vieno kredito, buvo priverstas imti kitą, jau su didesnėmis palūkanomis, o skolos vis augo ir augo.
 

„Tikrai negalvojau, kad man taip nutiks, bet nutiko. Turėjau pradėti skolintis iš kitų greitųjų kreditų bendrovių tik tam, kad apmokėčiau jau turimas skolas“, - savo klaidą prisiminė Jonas.

SKOLA – KETURŽENKLĖ. Vyro skola galiausiai pasiekė 20 tūkst. litų. Nors jaunuolis kas mėnesį uždirba beveik 2 tūkst. litų, kas mėnesį „greitukams“ mokėdamas po tūkstantį litų paprasčiausiai nebeturėjo pinigų kitoms išlaidomis.

„Skolos tik augo, nors dalimis ir grąžindavau. Atrodo, kad uždirbu pakankamai, tačiau vis tiek negalėjau normaliai gyventi“, - pasakojo Jonas. – Susiveržęs diržus galėčiau kas mėnesį mokėti apie 700 litų, bet tūkstantis – tiesiog per daug“.

SKOLĄ REFINANSAVO PKU. Laimei, Jonui nebereikia sukti galvos, kaip išbristi iš, atrodo niekada nesibaigsiančio, skolų liūno. Vilniečiui sesuo papasakojo apie akciją „Atsisakyk greituko“ ir Jonas kreipėsi į „Pareigūnų kredito uniją“.

Pastaroji refinansavo Jono įsiskolinimus ir nuo šiol vyrui kas mėnesį reikės mokėti apie 500 litų. „Dabar mėnesio įmokos bus kur kas mažesnės, nebereikės mokėti sutarčių pratęsimo mokesčių ir panašiai,  - džiaugėsi Jonas. – Kai pagaliau radau išeitį, galiu ir vėl jaustis laisvas“.

Žinote žmonių, kurie susidūrė su greitųjų kreditų bendrovėms ir iki šiol turi finansinių įsipareigojimų? Informuokite juos apie akciją „Atsisakyk greituko“ ir „Pareigūnų kredito unija“ ar kita projekto partnerė pasistengs jiems padėti.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi