Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Startuoja policijos pareigūnų bendruomenių projektų konkursas
2015-10-14

Pareigūnų kredito unija (PKU) tęsia tradiciją ir skelbia 2015/2016 m. „Pareigūnų bendruomenių rėmimo programos“ paraiškų priėmimo pradžią. Kviečiame Lietuvos policijos pareigūnus ir darbuotojus aktyviai dalyvauti. Pagal naujai patvirtintą programą, atrinktiems projektams bus skirta parama iki 200 eurų, o bendras programos biudžetas ateinantiems metams net 3000 eurų.

Prioritetinės iniciatyvos – pareigūnų tradicijų atkūrimas, tarnybos aplinkos gerinimas, finansinės kooperacijos veiklos populiarinimas, pareigūnų iniciatyvų bei saviraiškos skatinimas.

Paraiškas teikti gali visi Lietuvoje veikiančių policijos įstaigų, vyriausiųjų policijos komisariatų teritorinių, struktūrinių padalinių kolektyvų atstovai, pareigūnų formalios bendruomenės arba jų padaliniai (profesinės sąjungos, asociacijos, fondai), buvusių policijos pareigūnų (veteranų) formalios ir neformalios bendruomenės (asociacijos, klubai ir kt.).

Praeitais metais buvo paremti septyni puikūs policijos bendruomenių projektai.  Su PKU pagalba buvo įrengta tinklinio aikštelė, surengta šeimos diena, kalėdinis boulingo turnyras bendruomenei, atgaivintas kriminalinės policijos dienos šventimas, solidžiai pagerbti baigę tarnybą kolegos, suburta bendruomenės veiklos planavimo sesija. Daugelis projektų – tęstiniai.

Nuo praeitų metų padidėjo ne tik programos biudžetas, tačiau ir aprėptis. Pasikeitus teisinei bazei ir įstatymuose atsiradus profsąjunginiam kriterijui, Pareigūnų kredito unija finansines paslaugas pareigūnams nuo šių metų teikia ne tik Vilniaus regione, tačiau visoje Lietuvoje. Taigi jei pernai PKU galėjo pasiūlyti paslaugas ir šią rėmimo programą tik vilniečiams pareigūnams, tai šiemet PKU gali prisidėti prie gerų idėjų įgyvendinimo visoje šalyje. „Gerų iniciatyvų netrūksta, tik kartais geroms iniciatyvoms pritrūksta šiek tiek paskatinimo ir pagalbos, džiugu, kad galime padėti“, – teigia PKU administracijos vadovas Tomas Vaitkunskas. 

Paraiškų laukiame iki 2015 m. gruodžio 31 d. Nugalėtojai bus paskelbti Pareigūnų kredito unijos tinklapyje  www.pareigunuunija.lt iki 2016 m. sausio 15 d. Projektų vykdymo laikotarpis – 2016 metai.

Informaciją apie projektą Jums suteiks PKU administracijos asistentė Eglė Bagdzevičiūtė, tel. 8 5 215 71 04, el p. administracija@pareigunuunija.lt

 

Paraiškos formą galite parsisiųsti čia, o PKU Bendruomenių rėmimo programos gairės pasiekiamos čia

 

PKU Bendruomenių rėmimo programa

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi