Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
BENDRUOMENIŲ PROJEKTAI: „VILNIAUS MIGRACIJOS“ FUTBOLININKAI – ŠEŠISKART ČEMPIONAI
2016-11-15

Vilniaus apskrities policijos komisariato migracijos valdyba, dalyvaudama Pareigūnų kredito unijos finansuojamoje Bendruomenių rėmimo programoje, sėkmingai iškovojo pergalę Europos migracijos ir prieglobsčio tarnybų futbolo turnyre. VPK valdybos futbolo komanda jau šeštąjį kartą laimėjo pirmąją vietą 17-ajame tarptautiniame futbolo turnyre, vykusiame šių metų vasarą Italijoje, Ragūzos (Ragusa) mieste.

Europos migracijos ir prieglobsčio tarnybų futbolo turnyre Migracijos valdybos futbolo komanda dalyvauja nuo 2009 metų. Pirmuosiuose turnyruose, kuriuose Migracijos valdybos futbolininkai žaidė mišraus futbolo grupėje, Migracijos valdybos komandapelnė bronzą (2009 m.), sidabrą (2010 m.). Vėlesniuose turnyruose, vykusiuose Lietuvoje, Belgijos Karalystėje, Vengrijoje, Vokietijoje, Bulgarijoje ir šiais metais – Italijoje, lietuviai buvo pirmieji mišraus futbolo (3 vyrai, 4 moterys) grupėje. Du kartus (2014 ir 2015 metais), kai pristatė ir moterų komandas, auksą lietuvės pelnė ir moterų grupėje.

Anot pareigūnų, kiekvieni žaidimo metai suteikė ne tik patirties, naujų iššūkių, bet ir sustiprino komandą. „Dėkojame pareigūnų kredito unijai už finansinę paramą, kuri suteikė galimybę dalyvauti turnyre Italijoje. Italijos turnyre dalyvavo15 Europos šalių komandų ir svečio teisėmis Kanados rinktinė. Pirmieji lietuvių susitikimai su norvegais, šveicarais ir britais buvo pergalingi – į visų minėtų priešininkų vartus Vilniaus policijos žaidėjai įmušė po tris įvarčius, o patys praleido vienintelį – norvegų smūgį. Ketvirtfinalyje lietuviai 3:0 įveikė latvius, 3:2 Italijos karabinierius ir, 3:1 laimėję prieš Norvegus, tapo turnyro čempionais“, - pasakoja Daiva Balkienė, Vilniaus apskrities policijos komisariato migracijos valdybos Pasų skyriaus vyriausioji specialistė.