Verslo idėja, kuri virto realybe
2016-12-06

 

Olego Murnikovo vadovaujama UAB „Cheapauto.lt“ – dabar jau daugeliui žinoma, klestinti trumpalaikės ir ilgalaikės automobilių nuomos įmonė Lietuvoje. O. Murnikovas prisimena, kad verslo pradžia buvo sudėtinga, tačiau Pareigūnų kredito unijos pagalba padėjo įgyvendinti svajones.  

 

Įmonė į PKU kreipėsi dėl lengvatinės paskolos

 

„Pradžia buvo išties sunki - kreipiausi daugmaž į 10 unijų, bet nei viena nenorėjo užsiimti lengvatine paskola, kadangi ją suderinti reikalauja nemažai laiko.  Galiausiai mano viltimi tapo PKU, kurie vieninteliai tąkart rodė dėmesį ir suteikė  galimybę gauti paskolą ir tuo pačiu įgyvendinti mano svajonę“, – atsiminimais dalinasi O. Murnikovas. Anot direktoriaus, unijos suteikta paskola padarė didelį žingsnį į priekį ir įmonė pamažu ėmė įsitvirtinti konkurencingoje rinkoje.

 

Įmonės išskirtinumas ir stipriosios savybės

 

O. Murnikovas paklaustas apie tai, kaip „Cheapauto.lt“ išsisiskiria iš kitų, automobilių nuoma užsiimančių įmonių atskleidžia, kad įmonė nuomoja tik geros būklės, iki 5 metų senumo automobilius, konkurencinga paslaugos kaina. Automobilius paprasta ir lengva rezarvuoti, o į kainą įskaičiuota ir KASKO draudimas.

 

Kaip pats direktorius teigia: „Įmonės tikslas – užtikrinti paslaugų ir aptarnavimo kokybę, kad būtų patenkinti klientų norai ir pageidavimai”.

 

 

Įmonės sėkmės receptas ir ateities planai

 

„Cheapauto.lt” vadovas neslepia, jog įmonei svarbiausia – automobilius nuomojantys klientai ir jų poreikiai. „Dirbame taip, kad klientas visada liktų patenkintas. Šiame versle netikėtumų neišvengsi, bet visada stengiamės išsisukti taip, kad naudinga būtų mūsų klientams ir jie grįžtų dar kartą“, – teigia O. Murnikovas. Būtent „Cheapauto.lt“ teikiamomis paslaugomis patenkinti klientai sukuria sėkmingą ir augančią įmonę.

Paklaustas apie ateities planus įmonės vadovas atvirauja: „Ateities perspektyvos - plėsti parką iki 100 automobilių, taip pat eiti naujomis kryptimis, tačiau jos dar nėra iki galo užsibrėžtos“.                                         

Pareigūnų kredito unija – kooperatinė finansinė institucija, kooperatinis bankas, kurio veiklos ir valdymo pagrindą sudaro profesinė bendruomenė. Unija teikia visas bankines paslaugas, vartojamąsias, būsto renovacijos, būsto paskolas, kredito linijas, priima indėlius, konsultuoja finansų, teisės klausimais. Nariai  naudojasi mokėjimo kortelėmis Mastercard, elektronine bankininkyste „I-unija“ bei daugybe kitų finansinių paslaugų.

 

PKU informacija

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi