Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Dėl esamos COVID pandemijos šalyje, pranešame, kad unijoje aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius lankytojus. Registruotis galite +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Komisariate - nauja pramoga poilsiui bei supažindinimas su Pareigūnų kredito unija
2016-12-28

 

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariatas dalyvavo Pareigūnų bendruomenių rėmimo programoje bei įgyvendino projektą „Pareigūnų poilsiui ir švietimui“. Gautos lėšos buvo panaudotos informacinio stendo gamybai bei stalo futbolo žaidimui įsigyti.

 

Organizatorių teigimu, projektui teigiamą įtaką padarė Mažeikių rajono policijos komisariate apsilankęs pareigūnų kredito unijos atstovas, kuris darbuotojus supažindino su finansinės kooperacijos veikla. Pabendravę su svečiu, bendruomenės nariai teigė įgiję daugiau žinių apie finansinių paslaugų galimybes bei teikiamas naudas. Projekto metu pastatytas informacinis stendas, supažindinantis darbuotojus su Pareigūnų kredito unijos veikla, įrengtas patrulinei tarnybai skirtose patalpose, todėl jis yra matomas ir prieinamas visiems komisariato darbuotojams.

 

 

Mažeikių rajono policijos komisariato sporto salėje pastatytas futbolo žaidimo stalas ir laisvu nuo tarnybos metu pareigūnai gali pailsėti bei pasivaržyti vienas prieš kitą.
 

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi