PKU indėlis į verslo sėkmę: UAB „Senoji lentpjūvė“ džiaugiasi pagalba verslo pradžioje
2017-01-06

 

Pareigūnų kredito unijos (PKU) narių gretas prieš kurį laiką papildė UAB „Senoji lentpjūvė“. Įmonė sėkmingai tęsia bendradarbiavimą ir naudojasi unijos teikiamomis paslaugomis. „Senoji lentpjūvė“ užsiima langų ir durų gamyba.

 

Bendrovės vadovė Ona Valaitienė atskleidė, jog pareigūnų bendruomenės banką pasirinko ne šiaip sau. Visa šeima dirba kaip valstybės gynėjai: „Mano dukra komisarė, o aš pati didžiuojuosi turėdama krašto apsaugos atsargos kapitonės laipsnį, tad idėja prisijungti prie PKU mums labai patiko”.

 

O. Valaitienė neslepia, - pradėti savo verslą nėra lengva. „PKU mums labai padėjo, nes čia dirbantys vadybininkai išmano ir konsultuoja bei padeda parengti daugumą verslo pradžiai reikalingų dokumentų, todėl net nereikėjo ieškoti kažko kito“, – teigia moteris. Unija bendrovei padėjo sudaryti verslo planą bei suteikė paskolą.

 

UAB „Senoji lentpjūvė” gamina išskirtinių matmenų ir modelių Euro ir angliškus "Sash" bei "Casement" tipo medinius langus ir medines duris (įėjimo ir vidaus). Gamyboje naudojamos kokybiškos ekologiškos medžiagos ir aukščiausios gamybos technologijos. Tai leidžia gaminiams suteikti originalumo, jaukumo ir natūralumo įspūdį. Bendrovėje pagaminti mediniai langai ir durys puikiai tinka tiek modernaus dizaino šiuolaikiniam būstui, tiek istorinio paveldo statiniui.

 

 

Kredito unija didžiuojasi ir džiaugiasi savo narių sėkmės istorijomis bei įgyvendintomis verslo idėjomis. Siekiame, kad mūsų paslaugos atitiktų kiekvieno nario lūkesčius ir individualius poreikius. Mums svarbūs patenkinti ir sėkmingai rinkoje augantys mūsų klientai. Kviečiame tapti unijos nariais tuos, kurie ketina kurti savo verslą, - garantuoje kokybiškas ir profesnionalias finansines paslaugas.

 

Daugiau informacijos apie įmonę „Senoji lentpjūvė”  galima rasti:

https://www.facebook.com/UAB-Senoji-lentpj%C5%ABv%C4%97-1655740408008792/?fref=ts

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi