Pareigūnų kredito unijos nariai ir klientai gali pasirinkti pagrindinių paslaugų krepšelį
2017-02-06

 

Nuo vasario 1 d. Pareigūnų kredito unija gyventojams siūlo pagrindinėmis finansinėmis paslaugomis naudotis už 1,5 euro per mėnesį, o nepasiturintiems klientams – už 0,75 euro per mėnesį.

 

„Mūsų kredito unijos nariai, pasirinkę pagrindinės sąskaitos paslaugą, už 1,5 euro per mėnesį gaus visą būtiniausių mokėjimo paslaugų paketą. Tarp jų – ne tik 10 internetinių pervedimų eurais, neribotus lėšų įskaitymus į sąskaitą, mokėjimo kortelės išdavimą bei aptarnavimą, bet ir lėšų išgryninimą eurais. Šią paslaugą pasirinkę klientai per mėnesį gali išgryninti iki 550 eurų mūsų kredito unijoje ir iki 550 eurų – Lietuvos ir bet kurios Europos Sąjungos ar Europos Ekonominės Erdvės valstybės bankomatuose“, – sako Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas Tomas Vaitkunskas.

 

Pasirinkti pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą nėra privaloma – tokiu atveju klientams liks galioti standartiniai paslaugų įkainiai.

 

„Tačiau skaičiavimai rodo, kad aktyvesni paslaugų naudotojai, pasirinkę pagrindinės sąskaitos paslaugą, gali sutaupyti mažiau mokėdami už pinigų pervedimą, lėšų išgryninimą bei kitas paslaugas“, – teigia Tomas Vaitkunskas. 

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neprisijungęs
Inesa Mikalauskaitė
Pardavimų vadybininkė

Ačiū, žinutė išsiųsta. Su jumis bus susiekta artimiausiu metu

Ačiū, dabar įveskite savo duomenis, kad galetume susisiekti