Pareigūnų kredito unija nuo šiol paslaugas teikia ir visiems valstybės tarnautojams
2019-04-25

Pareigūnų kredito unija nuo šiol paslaugas teikia ir visiems valstybės tarnautojams

 

Pareigūnų kredito unija (PKU) žengė žingsnį, kuris potencialių jos narių ir klientų ratą padidino bent kelis kartus. Pakeitus unijos įstatus, nuo šiol unijos paslaugos yra teikiamos ne tik pareigūnams, bet ir visiems valstybės tarnautojams, kariuomenės atstovams bei jų šeimų nariams. Unijos atstovai šį žingsnį vertina ir kaip nemenką iššūkį, ir kaip svarbią veiklos plėtros galimybę.

 

„Savo įstatuose praplėtėme narystės kriterijų pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių, todėl dabar unijos paslaugomis galės naudotis ne tik visi Lietuvos pareigūnai, bet ir kariuomenės, ministerijų, departamentų, savivaldybių bei kitų valstybės institucijų darbuotojai. Toks sprendimas – ir galimybė, ir iššūkis, nes potencialių mūsų unijos klientų skaičius padidėjo kartais,“ – teigia Tomas Vaitkunskas, PKU valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas.

 

Didžiausi iššūkiai, jo teigimu, gali būti susiję su darbo apimtimis ir plėtra.

 

„Kol kas nėra aišku, ar tokie pokyčiai turės didelės įtakos PKU darbuotojų krūviui. Tačiau neatmetame, kad esant poreikiui būtų steigiamos ir nuotolinės kasos ar mobilūs klientų aptarnavimo centrai. Planuojama, kad unijos pelnas 2019 metais augs apie 20 procentų,“ –  kalba T. Vaitkunskas.

 

Valstybės tarnybos departamento duomenimis, šiuo metu Lietuvoje dirba daugiau nei 25 tūkstančiai karjeros valstybės tarnautojų, beveik 800 politinio (asmeninio) pasitikėjimo tarnautojų ir dar daugiau kaip 6,5 tūkstančio statutinių valstybės tarnautojų.

 

2018 m. PKU suteikė paskolų už beveik 3,4 mln. eurų (512 tūkst. eurų daugiau nei 2017 m.), o fizinių ir juridinių asmenų indėlių suma siekė 4,18 mln. eurų.

 

PKU 2008 m. įkūrė 50  šalies pareigūnų. Dabar unija vienija daugiau kaip 2300 klientų (Lietuvos pareigūnai ir jų šeimos nariai), kuriems teikiamos įvairios finansinės paslaugos (indėlių priėmimas, skolinimas, mokėjimo, el. bankininkystės ir kt.).

 

Nuo 2017 m. gruodžio 29 d. PKU yra Jungtinės centrinės kredito unijos „Kreda“ narė.

 

Daugiau informacijos
Tomas Vaitkunskas, Tel. Nr. +370 683 08440
 

PAREIGŪNŲ KREDITO UNIJA

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi