PAREIGŪNŲ KREDITO UNIJOS PASLAUGŲ TEIKIMAS BIRŽELIO 13 – 14 D.
2019-06-12

Mieli Pareigūnų kredito unijos nariai,

Norėdami Jums teikti dar patogesnes, greitesnes paslaugas ir diegti naujoves klientų aptarnavimo srityje, š. m. birželio 13 – 14 dienomis atliksime bankinės sistemos atnaujinimo darbus.

Paruošėme trumpą informaciją apie paslaugų teikimą minėtomis dienomis.

UNIJOS DARBO LAIKAS SU KLIENTAIS

  • Birželio 14 d.  unija nedirbs. 

 

INTERNETO BANKAS e. kreda  

  • Nuo birželio 13 d. 22 val. iki birželio 16 d. 24 val. nebus galimybės naudotis interneto banko e. kreda paslaugomis.

 

MOKĖJIMAI

  • Nuo birželio 13 d. 16 val. iki birželio 14 d. 16 val. mokėjimai tarp jūsų sąskaitų unijoje ir mokėjimai į kitus bankus nebus vykdomi.  
  • Nuo birželio 13 d. 16 val. iki birželio 14 d. 16 val. mokėjimai iš kitų bankų nebus priimami ir apdorojami.  
  • Rekomenduojame iki birželio 13 d. 15 val. atlikti visus būtinus mokėjimų pavedimus tam, kad jie būtų įskaityti dar šią dieną. 

 

MOKĖJIMŲ KORTELĖS 

  • Mokėjimų kortelės HERCUS Mastercard ir KREDA Mastercard visu informacinės sistemos keitimo laikotarpiu veiks įprastai. 
  • Rekomenduojame iki birželio 13 d. 15 val. papildyti Jūsų turimų mokėjimo kortelių sąskaitas, kad unijos bankinės sistemos keitimo laikotarpiu galėtumėte sklandžiai atsiskaityti už pirkinius ir paslaugas.

Išsamiau apie bankinės sistemos pokyčius galite sužinoti susisiekę tel.: 8 (5) 260 89 34, +370 673 98 414 arba el. paštu info@pareigunuunija.lt  taip pat sekdami informaciją unijos ir www.kreda.lt internetinėse svetainėse.

 

Atsiprašome už laikinus nepatogumus!

Esame arčiau Jūsų!

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi