Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Kodėl akcija „Atsisakyk greituko“ negali padėti absoliučiai visiems?
2013-05-29
Bendras akcijos „Atsisakyk greituko“ ir su akcija bendradarbiaujančių unijų tikslas – apsaugoti piliečius nuo per didelės finansinės naštos. Akcija siekiama versti žmones mokytis iš savo klaidų ir ugdyti atsakingo skolinimosi įpročius.

„Atsisakyk greituko“ nori padėti visiems, problemų su greitųjų kreditų bendrovėmis turintiems asmenims. Visgi, deja absoliučiai visiems padėti yra paprasčiausiai neįmanoma.

Akcija ir jos partneriai visada yra pasiryžę ištiesti pagalbos ranką tiems, kurie paprasčiausiai buvo suklaidinti reklamos, skolinosi dėl ligos, kitų sveikatos problemų ar dėl kitų nenumatytų ir skubiai priimti sprendimą privertusių aplinkybių.

Nors padėti norisi visiems, dažnai to padaryti paprasčiausiai negalima, kadangi, pavyzdžiui, žmogus neturi nuolatines pajamas gaunančio, atitinkančio atsakingo skolinimosi kriterijaus ir įsipareigojimų greitųjų kreditų bendrovėms neturinčio laiduotojo – asmens, kuris įsipareigoja grąžinti skolą, jei skolininkas to padaryti nebegali.

Laiduotoju gali būti vienas iš tėvų ar paprasčiausias draugas. Taigi, turint bėdų nereikia bijoti kreiptis į artimuosius, kadangi jie taip pat gali jums padėti. Unijų pagalbos sulaukti norintis, tačiau neturintis pakankamų pajamų žmogus turi turėti bendraskolį, t.y. žmogų, kuris galėtų dengti kito asmens skolas. Tarkime, realių pajamų neturintis studentas gali sutarti, kad jo įsiskolinimus kartu su juo dengtų ir jo tėvas ar pan.

Norėdamas sulaukti skolos refinansavimo žmogus taip pat privalo pasirašyti vekselį, kurio vertė siekia paskolos sumą. Pasirašius šį finansinį dokumentą unija gauna garantijas, jog refinansavimui skirta suma bus grąžinta.

Jei refinansavimo norinčio žmogaus skolos viršija 25 tūkst. litų, jis turi įkeisti savo nekilnojamąjį turtą.  Be to, potencialus klientas turi informuoti uniją apie savo tolimesnius ketinimus skolintis iš kitų kredito įstaigų.

Pagalbos sunkiai gali tikėtis tie, kurie visiškai neturi pajamų, požymiai rodo, jog asmeninis biudžetas – tvarkomas neatsakingai. Taip pat tie, kurie potencialiai turi priklausomybę (pvz. priklausomybę lošimams), ir tie kurių Creditinfo informacinės sistemos duomenų bazėje egzistuoja sisteminė neigiama informacija apie įsiskolinimus.

Nesvarstomi ir tie atvejai, kai suteikta refinansavimo paskola iš esmės negali reikšmingai sumažinti paskolos naštos, tarkime, kai nauja paskola nesumažina senosios kainos.

Tačiau, bet kokiu atveju, mes raginame, kuo greičiau spręsti savo turimas prolemas, nelaukti iki paskutinės akmirkos ir ieškoti išeities jau šiandien.
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi