Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Pareigūnų kredito unijoje – paskolos verslui ir žemės ūkio veiklai
2020-01-22

Pareigūnų kredito unijoje – paskolos verslui ir žemės ūkio veiklai

 

Pareigūnų kredito unijoje naujus metus pasitiko išplėsdama finansinių paslaugų spektrą – pajininkams čia jau teikiamos paskolos verslui ir žemės ūkio veiklai. Unijos vadovai kol kas neatskleidžia kiek tokių paskolų planuoja suteikti, tačiau užsimena, kad toks žingsnis susijęs su unijos plėtra ir žengtas siekiant subalansuoti paskolų portfelį. 

Tomas Vaitkunskas, Pareigūnų kredito unijos valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas, sako tikintis, jog unijos pajininkai aktyviai naudosis šiomis paskolomis, o jos daugiausiai bus naudojamos smulkaus šeimos verslo plėtrai. 

„Nemaža dalis pareigūnų, ypač provincijoje, greta statutinės tarnybos dar turi ir papildomos veiklos – ūkininkauja ar turi nedidelius verslus. Visų pirma taikomės į juos. Be to, šias paskolas, kaip ir kitas paslaugas, galime teikti ne tik jiems, tačiau ir pareigūnų šeimos nariams bei artimiesiems. Todėl potencialių mūsų klientų ratas yra labai platus“, – aiškina T. Vaitkunskas.

Pasak jo, standartinės verslo ir žemės ūkio veiklos paskolų palūkanų normos nėra, ji priklauso nuo kiekvienos konkrečios situacijos.

„Kiekvienas verslas, jo tikslai ir problemos yra labai specifiniai. Todėl ir mūsų siūlomi sprendimai yra tokie patys. Esu tikras, kad tikrai turime ką pasiūlyti pačiai įvairiausiai veikla besiverčiantiems mūsų klientams. Ar tai būtų kavinė, kepykla, automobilių servisas, batų taisykla, mažesnis ar didesnis ūkis“, – sako Pareigūnų kredito unijos vadovas. 

Pareigūnų kredito unijos pajininkais yra daugiau nei 2400 žmonių. Jie unijai yra patikėję daugiau nei 5 mln eurų. Pareigūnų kredito unija yra suteikusi daugiau nei 4 mln eurų paskolų.

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi