Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
galimybė paremti NPPSS ir jos šakines organizacijas
2020-05-05

 

Deklaruodami pajamas paremkite ir pareigūnų profesines sąjungas

 

Balandžio pabaigoje prasidėjo visuotinis gyventojų 2019 m. pajamų deklaravimas, kurio metu dalimi sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) galima paremti ir profesines sąjungas.

Pareigūnų kredito unijos vardu prašome visų mūsų pajininkų pasinaudoti šia galimybe ir paremti mūsų ilgamečius partnerius ir bičiulius – Nacionalinį pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimą (NPPSS) arba jo šakines organizacijas. Juk būtent Susivienijimas, aktyviai ginantis Lietuvos statutinių pareigūnų socialinius, ekonominius ir kitus interesus ir kovojantis už šiuolaikišką bei efektyvią šalies teisėtvarką, stovėjo prie Pareigūnų kredito unijos ištakų.

 

Nacionaliniam pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimui ir jo šakinėms organizacijoms ši parama - ypač svarbi. Šiais metais GPM dalis, kuria galima paremti TIK PROFESINES SĄJUNGAS, yra 0,6 proc.

 

Šis profesinių sąjungų paramos instrumentas Lietuvoje atsirado pernai. 2019 m. Susivienijimą ir jo nares gyventojai parėmė daugiau nei 13 tūkst. eurų: 7,3 tūkst. eurų paremta Ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga, 2,7 tūkst. eurų – Lietuvos aplinkos, daugiau nei 1,6 tūkst. eurų – NPPSS, o dar 1,4 tūkst. eurų – Lietuvos pasienio pareigūnų profesinė sąjunga. Šios lėšos buvo panaudotos ir tebėra naudojamos įvairiems dalykams: rudenį buvo rengiamos protesto akcijos, kurių dėka pavyko iškovoti didesnį sistemos finansavimą; su problemomis susidūrusiems nariams užtikrinama profesionali teisinė pagalba; vykdomi lyderių ugdymo projektai; remiami su netikėtais sunkumais susidūrę profesinių sąjungų nariai.

 

Profesinių sąjungų veikla – nenutrūkstama. Organizacijos nuolatos gina ekonominius ir socialinius pareigūnų interesus, kasmet kyla į politines kovas dėl didesnio statutinių įstaigų finansavimo. Šiais metais netikėtų iššūkių visiems, tame tarpe ir pareigūnų bendruomenei, sukėlė ir kilusi koronaviruso pandemija (NPPSS aktyviai dalyvauja sprendžiant pareigūnų aprūpinimo apsaugos priemonėmis, testavimo, papildomų socialinių garantijų klausimus).

 

Tam reikalingi resursai, tame tarpe ir finansiniai ištekliai. O Jūsų parama profesinėms sąjungoms deklaruojant praėjusių metų pajamas – vienas iš būdų stiprinti pareigūnų organizacijas.

 

Todėl Pareigūnų kredito unija dar kartą prašo pajininkų skirti šioms organizacijoms 0,6 proc. savo GPM. Daugiau informacijos apie tai, kaip tai galima padaryti, rasite užsukę į www.pareigunai.lt/deklaravimas

 

Iš anksto dėkojame už Jūsų paramą!

 

PAREIGŪNŲ KREDITO UNIJA

 

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi