Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Parama pareigūnų profesinėms sąjungoms - deklaruojant pajamas
2021-04-01

 

Pareigūnų kredito unija primena, kad iki gegužės 3 d. vyksta visuotinis pajamų deklaravimas, kurio metu žmonės, be kita ko, dalimi savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paremti ir profesines sąjungas.

 

 

„Labai noriu pakviesti mūsų unijos narius tokiu būdu paremti Nacionalinį pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimą arba jo šakines profesines sąjungas. Tai yra bene stipriausias statutinių pareigūnų interesams atstovaujantis centras Lietuvoje. Žinau, kad gauta parama čia yra naudojama tų pačių pareigūnų ir jų bendruomenės labui. Pavyzdžiui, nuo praėjusių metų gruodžio visi organizacijos nariai yra apdrausti gyvybės ir sveikatos draudimu. Panašioms idėjoms įgyvendinti reikia nemažai resursų, tame tarpe ir finansinių. Paramos profesinėms sąjungoms instrumentas yra puiki galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie pareigūnų gerovės didinimo ir socialinio dialogo stiprinimo”, - sako Pareigūnų kredito unijos vadovas Tomas Vaitkunskas.

 

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas yra ilgametis Pareigūnų kredito unijos partneris. Susivienijimas jungia profesines sąjungas, ginančias ugniagesių gelbėtojų, pasieniečių, policininkų, aplinkosaugininkų interesus. 

Beje, paramos skyrimas profesinei sąjunga yra tik vienas iš finansinių paramos instrumentų, kuriais gali pasinaudoti Lietuvos gyventojai. Greta jo, dar 1,2 proc. GPM jie gali skirti pasirinktoms viešosioms įstaigos, o 0,6 proc. - politinėms partijoms. 

 

Daugiau informacijos apie tai, kodėl verta paremti NPPSS ir jo šakines organizacijos ir kaip tai galima padaryti, galima rasti interneto svetainėje www.pareigunai.lt/deklaravimas.

 

 

Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia ir užpildykite užklausos formą
(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi