Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Nuo šiol dar daugiau dėmesio skirsime profesinėms pareigūnų bendruomenėms
2022-01-10

Praėjusių metų pabaigoje – gruodžio mėnesį – Pareigūnų kredito unija vykdė specialią akciją, kurios metu vartojimo paskolas ypač mažomis palūkanomis buvo teikiamos Lietuvos pasieniečiams ir kariams. Unijos atstovai neslepia: akcija pasinaudojo gerokai daugiau Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų ir karių nei buvo tikėtasi, o iš viso akcijos metu buvo išduota paskolų už beveik 200 tūkst. eurų. Todėl panašius specialius pasiūlymus savo svarbiausiems klientams – statutiniams valstybės tarnautojams – unija siūlys ir ateityje.

„Tai buvo pirma mūsų akcija, kuomet ženklias nuolaidas pasiūlėme konkrečiai statutinių pareigūnų grupei – pasieniečiams, o taip pat kariams. Padaryti tai mus įkvėpė situacija Lietuvos pasienyje su Baltarusija. Žinome, kokie krūviai nelegalių migrantų krizės metu teko valstybės sieną saugantiems žmonėms, kokiomis sąlygomis jie darbavosi. Todėl ši akcija buvo savotiška mūsų padėka jiems, – sako Tomas Vaitkunskas, Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas.

Jis pabrėžia, kad jau netolimoje ateityje unija panašias akcijas pasiūlys ir kitiems pareigūnams – policininkams, ugniagesiams, aplinkosaugininkams, taip pat buvusiems pareigūnams. „Esame Pareigūnų kredito unija, tačiau pareigūno sąvoka yra labai plati. Juk policininkų rūpesčiai – vieni, ugniagesių – kiti, pasieniečių – dar kitokie. Todėl nuo šiol šiek tiek koreguosime savo veiklos modelį, daugiau išskirtinio dėmesio rodysime ne pareigūnams apskritai, o konkrečioms profesinėms jų bendruomenėms. Juk ir pati unija, iš esmės, yra bendruomeninis bankas.

Unijos vadovas taip pat pabrėžia, kad ypatingas dėmesys pareigūnų bendruomenėms tikrai nereiškia, kad liks pamiršti kiti unijos klientai, pavyzdžiui, valstybės tarnautojai ar pareigūnų artimieji. „Potencialių mūsų klientų ratas yra labai platus. Unijos nariais ir klientais gali būti praktiškai visi valstybės tarnautojai: ministerijų, agentūrų, savivaldybių darbuotojais, prokurorai, teisėjai, įvairių valstybinių inspekcijų, Sodros darbuotojai. Taip pat ir jų šeimų nariai. Mūsų reikalas – pasiūlyti jiems įvairias finansines paslaugas pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Tai stengiamės ir daryti, – pasakoja T. Vaitkunskas.

Pareigūnų kredito unija savo klientams jau daugiau kaip 13 metų teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, vartojimo, būsto ir kitokius kreditus, siūlo įvairius taupymo sprendimus, finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų. Unija yra išdavusi per 5 mln. eurų paskolų.

Pareigūnų kredito unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi