Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Dėl esamos COVID pandemijos šalyje, pranešame, kad unijoje aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius lankytojus. Registruotis galite +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Pareigūnų kredito unija šiemet tikisi didelio augimo
2022-01-21

 

Pareigūnų kredito unija šiuos metus pasitiko užsibrėžusi ambicingus planus: tikimasi dvigubo augimo. Tomas Vaitkunskas, unijos administracijos vadovas sako, kad tokį augimą tikimasi pasiekti pasiūlius ypatingų naujovių privatiems klientams, o taip pat aktyviai siūlant finansavimo sprendimus verslui ir ūkiams.


„Jei kalbėti apie paslaugas privatiems vartotojams – žmonėms –, didžiausią dėmesį sutelkėme į paprastesnį ir lankstesnį vartojimo paskolų išdavimą. Galiu pasakyti, kad atradome galimybių pagreitinti, supaprastinti paskolų išdavimą, o tai, kartu, ir šiek tiek atpigino pačias paskolas. Neabejoju, kad mūsų klientai įvertins šias pastangas. Jau jaučiame tai pagal gerokai didesnį užklausų skaičių, domėjimąsi”, – aiškina T. Vaitkunskas.


Be dėmesio privatiems klientams, unija ketina ypatingą dėmesį skirti į darbui su juridiniais asmenimis – įmonėmis ir ūkiais.


„Taip jau susiklostė, kad ilgą laiką aktyviausiai savo paslaugas siūlėme privatiems asmenims. Visgi mūsų atlikta analizė parodė, kad galime savo paslaugas sėkmingai siūlyti ir nedidelėms įmonės, taip pat ūkiams. Kai kam tai gali nuskambėti keistai – ką bendro Pareigūnų kredito unija gali turėti su žemės ūkiu? Tikrai gali. Turime nemažai pareigūnų, statutinių valstybės tarnautojų, valdininkų, ypač provincijoje, kurie patys ūkininkauja laisvu nuo tarnybos ar darbo metu. Arba tai daro jų artimieji bei giminaičiai. Tokiose situacijoje Pareigūnų kredito unija gali būti puikus jų finansų partneris”, – aiškina unijos administracijos vadovas.


Pareigūnų kredito unija savo klientams jau daugiau kaip 13 metų teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, vartojimo, būsto ir kitokius kreditus, siūlo įvairius taupymo sprendimus, finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų. Unija yra išdavusi per 5 mln. eurų paskolų.


Unijos nariais ir klientais gali būti ne tik esami ar buvę statutinių įstaigų pareigūnai, jų šeimų nariai, tačiau ir valstybės, savivaldybių įstaigų darbuotojai ir jų artimieji.


Pareigūnų kredito unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos „Kreda” narė.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi