Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Pareigūnų kredito unijos atstovai susitiko su Vilniaus mokytojais
2022-01-25

Praėjusią savaitę Pareigūnų kredito unijos atstovai susitiko su Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Vilniaus miesto susivienijimo atstovais. Susitikimo metu unijos atstovai su mokytojais pasidalino mintimis apie pačią unijos, kaip bendruomenės banko, idėja, papasakojo apie jos teikiamas paslaugas ir didžiausias klaidas, kurias žmonės daro valdydami savo asmeninius finansus.

 

„Tai buvo mūsų unijos prisistatymas sostinės mokytojų bendruomenei, dėl jo su susivienijimo vadovybe buvome sutarę jau prieš kurį laiką. Pristatėme jiems uniją, jos paslaugas, pakvietėme jomis naudotis. Galbūt šioje vietoje mūsų pavadinimas šiek tiek klaidina. Nesame tik pareigūnų kredito unija, mūsų nariais ir klientais būti gali ir kiti valstybės, savivaldos institucijų darbuotojai. Taip pat ir mokytojai, kiti švietimo įstaigų darbuotojai“, – sako Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas Tomas Vaitkunskas.

 

Beje, mokytojams Pareigūnų kredito unija yra parengusi ir specialų paslaugų pasiūlymą, kuriuo pasinaudoti galima iki sausio 31 dienos.

 

Anot jo, tokių susitikimų svarba unijoms – milžiniška. 

 

„Mums tai yra puiki galimybė skleisti žodį apie unijas žmonėms, kurie kol kas su jų teikiamomis paslaugomis dar nesusidūrė. Gaila, tačiau nemaža dalis Lietuvos gyventojų kol kas nežino, kad jų finansiniais partneriais gali būti ne tik bankai, bet ir unijos. Štai ir šiame susitikime buvo nustebusių, jog mūsų unija išduoda paskolas, renka indėlius, išduoda mokėjimo korteles, turi patogią ir saugią elektroninės bankininkystės sistemą. Žodžiu, teikiame iš esmės visas įmanomas finansų paslaugas ir dažnu atveju darome tai paprasčiau ir greičiau nei kitos finansų įstaigos“, – kalba T. Vaitkunskas.

 

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga ir jos Vilniaus miesto susivienijimas jau yra Pareigūnų kredito unijos klientai. 

 

Pareigūnų kredito unijos atstovai planuoja panašius susitikimus rengti ir su kitomis profesinės grupėmis ir susivienijimais. 

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams jau daugiau kaip 13 metų teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, vartojimo, būsto ir kitokius kreditus, siūlo įvairius taupymo sprendimus, finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų. Unija yra išdavusi per 5 mln. eurų paskolų.

 

Pareigūnų kredito unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos „Kreda“ narė.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi