Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Dėl esamos COVID pandemijos šalyje, pranešame, kad unijoje aptarnausime tik iš anksto užsiregistravusius lankytojus. Registruotis galite +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Unija dar kartą pratęsė specialią būsto atnaujinimo akciją
2022-05-06

 

Pareigūnų kredito unija iki šių metų birželio 1 d. pratęsė specialios pavasarinės būsto atnaujinimo paskolų akciją galiojimą. 

 

Primename, kad akcijos metu unijos klientai ypač palankiomis sąlygomis gali pasirinkti iš dviejų siūlomų paskolų variantų: būsto remontui (iki 14,5 tūkst. eurų) arba būsto remontui ir statybai (nuo 25 tūkst. eurų). Pirmuoju atveju paskola turi būti grąžinta ne per ilgesnį nei 5 metų laikotarpį, o jos metinės palūkanos siekia 7 proc. Antruoju – paskolos trukmė gali siekti net iki 25 metų, o metinės palūkanos – tik 5,5 proc.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

„Matome labai didelį žmonių susidomėjimą šiais mūsų pasiūlymais. Būtent todėl ir nutarėme akciją dar kartą pratęsti. Šį kartą iki vasaros pradžios“, – sako Tomas Vaitkunskas, Pareigūnų kredito unijos administracijos vadovas.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams jau daugiau kaip 13 metų teikia ne tik paskolas, tačiau ir kasdienės bankininkystės paslaugas, įvairius taupymo sprendimus (terminuotus, vaiko ir kitokius indėlius), finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų.

 

Unijos nariais ir klientais gali būti ne tik esami ar buvę statutinių įstaigų pareigūnai, jų šeimų nariai, tačiau ir valstybės, savivaldybių įstaigų darbuotojai ir jų artimieji. Pareigūnų kredito unija teikia paslaugas visoje Lietuvoje.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi