Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Unija dar kartą pratęsė specialią būsto atnaujinimo akciją
2022-05-06

Pareigūnų kredito unija visam birželio mėnesiui pratęsė būsto atnaujinimo paskolų akciją. 
 

Akcijos metu ypač palankiomis sąlygomis galima pasirinkti iš dviejų siūlomų paskolos variantų: būsto remontui (iki 14,5 tūkst. eurų) arba būsto remontui ir statybai (nuo 25 tūkst. eurų). Pirmuoju atveju paskola turi būti grąžinta ne per ilgesnį nei 5 metų laikotarpį, o jos metinės palūkanos siekia 7 proc. Antruoju – paskolos trukmė gali siekti net iki 25 metų, o metinės palūkanos – tik 5,5 proc.
 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!
 

Unija savo klientams teikia paskolas, kasdienės bankininkystės paslaugas, įvairius taupymo sprendimus (terminuotus, vaiko ir kitokius indėlius), finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų.
 

Unijos nariais ir klientais gali būti ne tik esami ar buvę statutinių įstaigų pareigūnai, jų šeimų nariai, tačiau ir valstybės, savivaldybių įstaigų darbuotojai ir jų artimieji. Pareigūnų kredito unija teikia paslaugas visoje Lietuvoje.

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi