Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Pasieniečio dienos proga – ypatinga akcija Lietuvos sienos sargams
2022-06-28

 

Kasmet birželio 29 dieną minima Lietuvos pasieniečio diena. Ta proga Pareigūnų kredito unija skelbia tik pasieniečiams skirtą vartojimo paskolų akciją. Jos metus visiems Valstybės sienos apsaugos sistemos pareigūnams ir darbuotojams, o taip pat jų artimiesiems vartojimo paskolos bus išduodamos su ypač mažomis 6 proc. metinėmis palūkanomis.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Pareigūnų kredito unijos administracijai vadovaujantis Tomas Vaitkunskas sako, kad ypatingas dėmesys atskiroms pareigūnų grupėms – viena iš šių metų unijos strateginių veiklos krypčių.

 

„Jau kurį laiką ruošiame specialius atskiroms pareigūnų grupėms pritaikytus mūsų paslaugų pasiūlymus. Palaikome glaudžius santykius su pačiais pareigūnais, jų interesus ginančiomis organizacijomis, žinome ar bent jau nujaučiame jų svarbiausias problemas, taip pat lūkesčius. Artimas ryšys su jais galiausiai leidžia mums parengti produktus, kurie atitinka vienų ar kitų ar kitų pareigūnų lūkesčius. Šį kartą, norėdami pasveikinti juos profesinės šventės proga, tokį pasiūlymą parengėme pasieniečiams“, – pasakoja T. Vaitkunskas.

 

Akcija vyks iki šių metų liepos 31 d. Jos metu metinės paskolos palūkanos sieks vos 6 proc. (plius 6 mėn. Euribor). Didžiausia galima paskolos suma yra 14,5 tūkst eurų, o jos atidavimo laikotarpis – iki 5 metų.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams – fiziniams ir juridiniams asmenims – jau daugiau kaip 13 metų teikia kasdienės bankininkystės paslaugas, vartojimo, būsto ir kitokius kreditus, siūlo įvairius taupymo sprendimus, finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra daugiau kaip 2,5 tūkst. pareigūnų, valstybės tarnautojų, jų artimųjų. Unija yra išdavusi per 5,15 mln. eurų paskolų. Paslaugas ji teikia visoje Lietuvoje.

 

Pareigūnų kredito unija yra Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi