Paskambinkite mums!
+370 673 98414
Rekomenduojame prieš atvykstant į uniją registruotis telefonu +370 673 98 414 arba info@pareigunuunija.lt
Būsto remonto paskolos – su dar mažesnėmis palūkanomis
2022-07-01

 

Pareigūnų kredito unija atnaujino nuo šių metų pradžios vykstančią būsto paskolų akciją. Nuo šiol vartotojai turės galimybę pasiimti paskolas su dar mažesnėmis metinėmis palūkanomis.

 

Būsto remontui skirtą paskolą unija išduos su 6,5 proc. (+Euribor) palūkanomis, o būsto statybai – su 5 proc. (+Euribor) palūkanomis.

 

Pirmuoju atveju paskolos dydis yra iki 14,5 tūkst. eurų, o grąžinimo trukmė – iki 5 metų. Būsto statybos paskola turi būti ne mažesnė nei 25 tūkst. eurų, o jos gražinimo terminas – net iki 30 metų.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

 

Šiais metai Pareigūnų kredito unija jau išdavė 550 tūkst. eurų šių paskolų, o akcija buvo pratęsta kelis kartus. 

 

„Matome, kad mūsų klientai noriai naudojasi šiais pasiūlymais. Todėl nutarėme ne tik dar kartą pratęsti akciją, tačiau kartu ir sumažinti palūkanas”, – sako unijos administracijos vadovas Tomas Vaitkunskas. 

 

Pareigūnų kredito unija savo klientams teikia ne tik paskolas, bet ir kasdienės bankininkystės paslaugas, pinigų taupymo sprendimus (terminuotus, vaiko ir kitokius indėlius), finansuoja verslo vystymo, žemės ūkio projektus. Unijos nariais yra per 2,5 tūkst. pareigūnų, tarnautojų, jų artimųjų, taip pat juridinių asmenų.

 

Unijos nariais ir klientais gali būti ne tik esami ar buvę statutinių įstaigų pareigūnai, jų šeimų nariai, tačiau ir valstybės, savivaldybių įstaigų darbuotojai ir jų artimieji. Pareigūnų kredito unija teikia paslaugas visoje Lietuvoje.

 

Susidomėjote šiuo pasiūlymu? SPAUSKITE ČIA!

(c) Pareigūnų kredito unija. Visos teisės saugomos 2015
Neradote, ko ieškojote?

Gyvas bendravimas suteikia didesnes galimybes! Įrašykite kontaktus, o mes su Jumis susisieksime ir aptarsime, kuo galime būti naudingi